glutami w oskrzelach
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
designed in uk — made in china (trochę jak apple)
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Ale 60 zł pad 15 zł końcówka i 15 olejek daje około 10000 bochow.
Te z oxvy są fajnie mam taki zielony jest pokryty jakby skórką i dobrze leży w dłoni nie jak te plastikowe śliskie które mogą wypaść.
Ten X na środku to dioda która sygnalizuje naładowanie więc nie ma obawy, że za bardzo naładujemy bateryjkę ma 1000mpa wystarcza na spalenie całej końcówki zalanej po szczyt.
nwm czy to zdrowszy rak na dłuższą metę wdychanie podgrzanego glikolu i gliceryny ale przynajmniej nie jebiesz jak popielniczka
Pytanie czysto edukacyjne; czy jestem narażony na jakieś poważniejsze konsekwencje zdrowotne używając przeterminowanych liquidów?
Poszperałem po szafkach i znalazłem kilka starych olejków. Sęk właśnie w tym, że niektóre albo zbliżają się do końca daty ważności albo nawet już są kilka miesięcy po terminie. W smaku, zapachu i konsystencji nie odbiegają od normy ale wypadałoby wiedzieć czy po takim czasie nie znajduje się tam jakiś niepożądany gratis a dokładniej czy gliceryna/glikol mogą sie zepsuć i spowodować zatrucie?
scalonko /Merx
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Ja tam wróciłem do zwykłych, bo te wszystkie jednorazówki są zbyt sztuczne. Kwestia smaku i przyzwyczajenia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/kepinski.jpg)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemowlekokaina.jpg)
Niemowlę pod wpływem kokainy. Szokujące odkrycie na terenie ogródków działkowych
Krakowscy policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali grupy wyłudzające pieniądze od starszych osób metodą "na legendę". Przestępcy podszywali się pod funkcjonariuszy lub pracowników instytucji publicznych, by zdobyć zaufanie swoich ofiar.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sad_okregowy_w_legnicy.jpg)
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości
Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/altars.jpg)
Rozbita grupa pseudokibiców zajmująca się przemytem narkotyków
Ponad 2,5 tony narkotyków mogło trafić na polski rynek dzięki działalności zorganizowanej grupy przestępczej wywodzącej się ze środowiska stołecznych pseudokibiców. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Krajowej skutecznie uderzyli w struktury przestępcze, zatrzymując jej kluczowych członków.