Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 3 / 2 / 0
Ogólnie mogła od bardzo dawna wychowywać się w męskim gronie, znam sporo takich dziewczyn, co przełożyło się na łatwość dogadaywania z panami xd Kobiety dla kobiet potrafią być okrutne a mężczyźni są lepsi w zdobywaniu dobroci wszelkiej maści (przynajmniej z moich i otoczenia doświadczeń) można traktować się przy tym po kumpelsku i to normalne
  • 203 / 70 / 0
@Skunax33
Totalnie się zgadzam, bo sama odkąd pamiętam o wiele lepiej dogaduję się z facetami niż z kobietami, a co za tym idzie nie raz na różnych domówkach byłam jedyną kobietą, a jakoś nigdy do niczego nie doszło ;)
  • 36 / 12 / 0
Ja zajebiście lubię seks na chemii, ale kumple są dla mnie nietykalni - zupełnie nie do ruchania. Nie mówię, że nigdy nie myslałam, czy nie miałam propozycji. Ale kumpel to kumpel. Facetow na ćpanie z numerkiem zawsze można sobie znaleźć, a stracić dobrego kumpla przez głupotę, bo coś pójdzie nie tak, no to by trochę żal jednak było. A panowie, którzy piszą, że się nie da utrzymać po mefie chuja w rozporku - macie odpowiedź, czemu nie macie koleżanek.
  • 3455 / 549 / 2
Ona jest w stosunku do Ciebie szczera. Ty też bądź szczery. Kochaj ją taką jaka jest xD

scalono - łysy

Poza tym ona jest narkomanką, nie jest odpowiednią osobą dla Ciebie. Proszę o scalenie.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 325 / 92 / 0
Tu nawet nie chodzi o to . Jeśli ma rację to okej ale on się będzie już zadręczał cały czas czy aby na pewno nie skłamała. Będzie szukał dowodów na to, będzie ja o to wypytywał. A nie daj buk, żeby poszła na jakąś imprezę sama to on zwariuje . Psychikę poryje i jej i sobie. Takie zachowania na starcie dyskwalifikują do jakichkolwiek bliższych relacji
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 4042 / 657 / 2117
14 maja 2024ZleSpiaca pisze:
Dlaczego jak dziewczyna ma kolegów to zawsze ,ale to zawsze jest to postrzegane przez pryzmat seksu ? Czy wy na prawdę myślicie, że my o niczym innym nie myślimy tylko o tym żeby nas ktoś wyjebał? Wstydź się wiesz? I każdy kolejny ,który tak pomyśli. To jest po prostu obrzydliwe
Kwiatuszku nasz kochany. Niestety, tak jest z dwóch powodów. Po pierwsze, większość mężczyzn, z powodu niskiej inteligencji oraz nadmiaru testosteronu, zaczyna myśleć "drugim mózgiem". Po drugie, nasze libido jest zazwyczaj stale podwyższone i w kobietach potrafi podniecić nas dosłownie wszystko — tak to już jest genetycznie zaprogramowane. Natura stworzyła nas w ten sposób, jednakże zdarzają się wyjątkowe jednostki, które potrafią nad tym panować, podczas gdy reszta nie. Stąd biorą się stereotypy, o których wspominasz.
Powiem więcej! Ja już wiem jak ten związek będzie wyglądał- ty wiecznie będziesz się zastanawial czy ona że swoimi byłymi lub przyszłymi kolegami nie sypia , nie będzie Ci to dawało spokoju, będziesz zazdrosny, vedziesz jej robił wyrzuty etc widać, że jej nie ufasz ale to TY masz problem i to TY powinieneś się nad sobą grubo zastanowić.


Problem leży pośrodku. Zapalnikiem konfliktu zazwyczaj są dwie osoby, niezależnie od sytuacji. Jedyna różnica polega na tym, że jedna z osób mocniej przeciąga szalę na swoją stronę. W tym przypadku masz rację — ona była szczera, a on nadal coś podejrzewa. To dość łatwy do rozpoznania przejaw ressentimentu w związku ze strony partnera. Rzeczywiście, można się nad tym poważnie zastanowić.
Podejrzewasz ja już na początku o takie rzeczy choć była z Tobą szczera.... wstydź się. Po prostu .
Zastanów się nad przyszłością tego "związku "- bo spierdolisz jej życie- widać to już teraz. Właściwie nie tylko jej ale sobie też. Ja byłam w takim związku i to jest ultra wyniszczające, poniżające i...aż mam dreszcze że strachu jak o tym pomyślę.
Tyle ode mnie
Masz rację. Zawsze będąc w związkach, wmawiamy sobie, że dostrzeżemy te błędy drugiej osoby, a przy zauroczeniu zupełnie o tym zapominamy. Ja zawsze to sobie wmawiałem, wmawiam, a i tak popełniam ten sam błąd. Oczywiście, z każdym kolejnym doświadczeniem człowiek nabiera mądrości i patrzy z większym dystansem, ale wszystkiego nie zauważysz. Dlatego dobrym rozwiązaniem są takie forumowe dyskusje, gdzie ktoś spojrzy na to z zewnątrz — tak jak Ty, i podpowie, że coś jest nie tak.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.