Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 3 / 2 / 0
Ogólnie mogła od bardzo dawna wychowywać się w męskim gronie, znam sporo takich dziewczyn, co przełożyło się na łatwość dogadaywania z panami xd Kobiety dla kobiet potrafią być okrutne a mężczyźni są lepsi w zdobywaniu dobroci wszelkiej maści (przynajmniej z moich i otoczenia doświadczeń) można traktować się przy tym po kumpelsku i to normalne
  • 128 / 45 / 0
@Skunax33
Totalnie się zgadzam, bo sama odkąd pamiętam o wiele lepiej dogaduję się z facetami niż z kobietami, a co za tym idzie nie raz na różnych domówkach byłam jedyną kobietą, a jakoś nigdy do niczego nie doszło ;)
  • 36 / 10 / 0
Ja zajebiście lubię seks na chemii, ale kumple są dla mnie nietykalni - zupełnie nie do ruchania. Nie mówię, że nigdy nie myslałam, czy nie miałam propozycji. Ale kumpel to kumpel. Facetow na ćpanie z numerkiem zawsze można sobie znaleźć, a stracić dobrego kumpla przez głupotę, bo coś pójdzie nie tak, no to by trochę żal jednak było. A panowie, którzy piszą, że się nie da utrzymać po mefie chuja w rozporku - macie odpowiedź, czemu nie macie koleżanek.
  • 3448 / 543 / 2
Ona jest w stosunku do Ciebie szczera. Ty też bądź szczery. Kochaj ją taką jaka jest xD

scalono - łysy

Poza tym ona jest narkomanką, nie jest odpowiednią osobą dla Ciebie. Proszę o scalenie.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 277 / 82 / 0
Tu nawet nie chodzi o to . Jeśli ma rację to okej ale on się będzie już zadręczał cały czas czy aby na pewno nie skłamała. Będzie szukał dowodów na to, będzie ja o to wypytywał. A nie daj buk, żeby poszła na jakąś imprezę sama to on zwariuje . Psychikę poryje i jej i sobie. Takie zachowania na starcie dyskwalifikują do jakichkolwiek bliższych relacji
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 3539 / 543 / 1631
14 maja 2024ZleSpiaca pisze:
Dlaczego jak dziewczyna ma kolegów to zawsze ,ale to zawsze jest to postrzegane przez pryzmat seksu ? Czy wy na prawdę myślicie, że my o niczym innym nie myślimy tylko o tym żeby nas ktoś wyjebał? Wstydź się wiesz? I każdy kolejny ,który tak pomyśli. To jest po prostu obrzydliwe
Kwiatuszku nasz kochany. Niestety, tak jest z dwóch powodów. Po pierwsze, większość mężczyzn, z powodu niskiej inteligencji oraz nadmiaru testosteronu, zaczyna myśleć "drugim mózgiem". Po drugie, nasze libido jest zazwyczaj stale podwyższone i w kobietach potrafi podniecić nas dosłownie wszystko — tak to już jest genetycznie zaprogramowane. Natura stworzyła nas w ten sposób, jednakże zdarzają się wyjątkowe jednostki, które potrafią nad tym panować, podczas gdy reszta nie. Stąd biorą się stereotypy, o których wspominasz.
Powiem więcej! Ja już wiem jak ten związek będzie wyglądał- ty wiecznie będziesz się zastanawial czy ona że swoimi byłymi lub przyszłymi kolegami nie sypia , nie będzie Ci to dawało spokoju, będziesz zazdrosny, vedziesz jej robił wyrzuty etc widać, że jej nie ufasz ale to TY masz problem i to TY powinieneś się nad sobą grubo zastanowić.


Problem leży pośrodku. Zapalnikiem konfliktu zazwyczaj są dwie osoby, niezależnie od sytuacji. Jedyna różnica polega na tym, że jedna z osób mocniej przeciąga szalę na swoją stronę. W tym przypadku masz rację — ona była szczera, a on nadal coś podejrzewa. To dość łatwy do rozpoznania przejaw ressentimentu w związku ze strony partnera. Rzeczywiście, można się nad tym poważnie zastanowić.
Podejrzewasz ja już na początku o takie rzeczy choć była z Tobą szczera.... wstydź się. Po prostu .
Zastanów się nad przyszłością tego "związku "- bo spierdolisz jej życie- widać to już teraz. Właściwie nie tylko jej ale sobie też. Ja byłam w takim związku i to jest ultra wyniszczające, poniżające i...aż mam dreszcze że strachu jak o tym pomyślę.
Tyle ode mnie
Masz rację. Zawsze będąc w związkach, wmawiamy sobie, że dostrzeżemy te błędy drugiej osoby, a przy zauroczeniu zupełnie o tym zapominamy. Ja zawsze to sobie wmawiałem, wmawiam, a i tak popełniam ten sam błąd. Oczywiście, z każdym kolejnym doświadczeniem człowiek nabiera mądrości i patrzy z większym dystansem, ale wszystkiego nie zauważysz. Dlatego dobrym rozwiązaniem są takie forumowe dyskusje, gdzie ktoś spojrzy na to z zewnątrz — tak jak Ty, i podpowie, że coś jest nie tak.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.