Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Jednakże mam pewne wątpliwości ponieważ gdy próbowałem rozpuścić niewielką ilość towaru w kieliszku wody to pomimo dobrej rozpuszczalności po pewnym czasie zastygała biała papka. Nie wiem czy taki towar nadaje sie do iniekcji, chociaż jak wjebalem filtr od szlugi i zaciągnąłem pompkę to roztwór jest klarowny.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Nie jesteś głupi sam sobie przelicz zyski i straty.
Dodam jeszcze, że nie pali w nos tak mocno jak nieoczyszczone, żeby nie powiedzieć, iż w ogóle, ale wydaje mi się, że jakoś słabiej działa.
Z filtrów zebrałem sbieznobialy temat do opakowania i suszyłem.
Chyba się pospieszyłem bo zrobiłem następny krok z wodą destylowana, wjebalem cały towar nie dokonca do suszony do wody destylowanej bo chciałem żeby się amfa rozpuściła w wodzie destylowanej, a te resztki zostaną. Jak po płukaniu acetonem ubyło mi max 10% towaru, tak z tą woda destylowana na dnie zostało ponad 50%!!!
Teraz pytanie : zjebałem ze niedokonca wysuszyłem temat z acetonu i się nie rozpuścił chuj wie, można go odzyskać, czy to co zostało to resztki chuj wie czego w ilości kurwa 60% a amfetamina się rozpuściła jednak w tej wodzie destylowanej.
Dałem litr wody na gdzieś 60g żeby dokładnie się rozpuściło i chuj.
Jestem mega wkurwiony, proszę o radę
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Rekordowe przejęcie kokainy. Narkotyki ukryte w soli
Hiszpańska policja przechwyciła na Atlantyku kontenerowiec z ładunkiem 9994 kilogramów kokainy ukrytej w soli. To rekordowa ilość przejęta na morzach. Operacja zorganizowana przez służby z kilku krajów zaowocowała także aresztowaniem 13 osób.
Był tak pochłonięty segregacją narkotyków, że nie zauważył policjantów
Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości narkotyków. Były to: heroina, kokaina, mefedron, amfetamina oraz marihuana.
