Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
09 maja 2024SAIGRY pisze: Dostałem depakine na stabilizację nastroju, czy ona jakoś wpływa na działanie pregabaliny tzn. zwiększa tolerancję?
Niby działa cos na gaba.
•Bupropion
•Lamotrygina
•Walproinian sodu
+ pregabalinę
2 x 150 mg lub dodatkowo jedna tabletka w razie potrzeby.
Nie wiem czy to jest jakaś dodatkowa tolerancja wywołana przez depakinę bo to „trio” łykam już od dłuższego czasu a pręgę dołączyliśmy od prawie 2 lat w zamian za inny lek.
Jeśli zdarzy się, że wezmę dwie tabletki na raz w sytuacji kryzysowej to nie mam żadnych efektów nie pożądanych (zwanych chyba tutaj rekreacyjnymi). Jednak zdarzyło mi się wziąć dwie na raz po porannej dawce (czyli łącznie 450) gdzie 150 rano a dodatkowe 300 gdzieś koło 16 jak się potem okazało bez aż takiej potrzeby i była ta „lekka błogość”- mam na myśli głównie rozluźnienie i poprawa nastroju. Trochę taka mini hipomania jeśli można to tak ująć.
Obecnie „wypróbowano” na mnie już 12 różnych specyfików (leków znaczy się) i na pewno inne zeszły już dawno ze mnie, bo większość to przecież tygodnie a nie miesiące, więc to nie są efekty „pozostałości” jak w sytuacji „świeżej” zmiany leku.
Dał mi zestaw Duloksetyna + Miansec na sen. Dopóki mój stan się nie poprawi to mam nie schodzić z ostatniego 150mg pregi. Mineło 10 dni jak to przyjmuje, na razie nic lepiej, moze nawet troche gorzej z lękami i wychodzeniem z domu ale zobaczymy. Miansec fajnie usypia ale nie biore tego codziennie bo śpie potem 10h i żaden budzik nie działa.
Pozdrawiam wszystkim miłośników pregabaliny.
Clonazepamu na codzień
Ona wprowadza wyjebkę na wszystko prawie
Tłamsi poczucie wstydu i winy
Gorzej bo przez nią nie mogę dojść wcale
Musi upłynąć kilkanaście godzin od przyjęcia, aż nastąpi ejakulacja
Zdarzało się, że kiedy nie zażywałem tydzień lub dłużej, pojawiał się właśnie ten stan hipomanii po zażyciu- bardzo przyjemnej
18 maja 2024Longfill pisze: Ja właśnie nią podbijam działanie benzodiazepin
Clonazepamu na codzień
Ona wprowadza wyjebkę na wszystko prawie
Tłamsi poczucie wstydu i winy
Gorzej bo przez nią nie mogę dojść wcale
Musi upłynąć kilkanaście godzin od przyjęcia, aż nastąpi ejakulacja
Zdarzało się, że kiedy nie zażywałem tydzień lub dłużej, pojawiał się właśnie ten stan hipomanii po zażyciu- bardzo przyjemnej
Stary kiedyś potrafiłem żreć po 24 mg klona na raz, i w końcu doszedłem do tego że to się mija z celem i odstawiłem jakoś całkiem i nie nie było tragedii. Długo nie nie brałem benzo i tolerka mi zeszła do 0. Wiec teraz jak biorę jest spoko. Trzeba po prostu mieć umiar i tyle. Nie 1 raz odstawiłem jakieś lek i da się przeżyc. Ludzie zamiast się zebrać w sobie i wytrzymać te 2 tyg to panikują że będą "umierać". Wiadomo że można schodzić stopniowo ale nie przez 3 MSC np bez przesady. Brałem 600 mg kwetiapiny swego czasu i odstawiłem bez problemu.
Mam dojście + lekarza który wypisuje mi dużo tego wszystkiego
Dobrze płatną pracę i jak pisałem dojście 200zł za 50tb/200mg a Clonazepam na ryczałt
Wróciłem właśnie z kościoła z rodzicami
Niestety przysypiałem tam
Może też dlatego, że na noc poszło 60mg Lerivonu(Mianseryny) i 20mg Olanzapiny
Sny były super, aż szkoda było wstawać
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?