Pełno mam jej w ogrodzie.
Ktoś pomoże jak zrobić z tego opium ?
Nie mam czasu przeszukiwać całego tematu.@AnnaS
Co ciekawe, dużo sałaty rośnie wśród maków które zasiałem.
Jakby symbiotyczne są te rośliny.
Proces ten przebiegał w kilku etapach, w ściśle określonych temperaturach: kwitnące ziele sałaty (112 funtów) należało utłuc w kamiennym moździerzu, wyciskając sok. Następnie zawartość moździerza ogrzewano do temp 130°F (54°C) i cedzono przez perkal. Oddzielony w ten sposób płyn podgrzewano następnie do 200°F (93°C) w celu skoagulowania białek i ponownie przesączano. Przesącz odparowywano na łaźni wodnej do konsystencji rzadkiego syropu, po czym łączono z oddzieloną wcześniej masą roślinną. Całość znowu odparowywano, do konsystencji pozwalającej na formowanie pigułek w temperaturze nieprzekraczającej 140°F (60°). Pigułki zawierające opisany ekstrakt stosowano w przypadku kaszlu."
A tutaj: https://atlasroslin.com/2021/12/21/salata-jadowita/
Coś o moczeniu, aby się pozbyć tego soku z rośliny, i ewentualnie potem wygotować, albo wygotować całe od razu .
Pij eter, będziesz wielki
10 kwietnia 2023AnnaS pisze: Zdecydowanie wyszło Tobie co powinno.
Instrukcja jak zrobić z tego Ala opium
https://youtu.be/7YwsiSbSp9g
I tak jogurtowi udało się czyste dosyć zrobić
It's not going to be fun.
Mieliście może zawroty głowy, niepokój i nudności po dużych dawkach?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg) 
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/maciej-lorenc-fot.-jakub-szafranski.jpg) 
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg) 
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjmoustache.jpg) 
Aresztowania za marihuanę w USA – raport FBI zaskakuje liczbami
Mimo postępów w legalizacji, aresztowania za marihuanę w USA nie ustają. Sprawdź, co naprawdę pokazują najnowsze dane FBI.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gardermoen_.jpg) 
Kokaina w gumie do żucia
Celnicy na lotnisku Gardermoen postanowili sprawdzić dokładniej paczkę z Peru pełną słodyczy. Jak się okazało - mieli wyczucie. W środku zamiast gum do żucia znaleźli 300 gram kokainy, czytamy w dzienniku Dagbladet.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksionckrystian.jpg) 
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego
Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
