Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 76 • Strona 8 z 8
  • 2 / / 0
Witam, dostałam ostatnio zółtą, podchodzi pod pomarańczowy, plastelina, ale szybko ładnie schnie. Wpierdalam dużo tematów w życiu a ten był zdecydowanie najmocniejszy, chwilę wchodziło, później przez jakiś czas euforia, po 3 kreskach już odruch wymiotny, trzymala w chuj długo, 3 dni nie spalam, zadne opio benzo nie było w stanie zbić fazy, zjadłam 10mg Xanaxu, dowalilam małym bongiem ( zazwyczaj usypiam po 2mg i bonitku, nawet po grubych imprezach ) ale zamiast spać, to totalny brak kontroli, pamiętam tylko urywki z dziesięciu godzin. Jak przesadziłam to obraz się trząsł, Haluny jak po kwasie lekko, wszystko pływało. Przypomina mi to trochę zjazd po 3cmc.
Wie ktoś co to może być ? Kurwi ostro chyba typową fetą, daje trochę po nosie w chuj obrzydliwe i gorzkie
  • 5856 / 1212 / 43
Różowa raz mi się zdarzyła.
Ale była zajebista ściera.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1974 / 528 / 0
Różowa pasta, niedawno testowana, całkiem niezła, 30h od ostatniego pasa nie spałem, a przyjąłem w jakieś 3h, coś trochę ponad 300mg.
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 43 / 3 / 0
@Mraxa być może ktoś mógł ci "wkręcić" i dać meth w co wątpie ale mogło to być też coś z RC tak jak alfy, phip i inne wynalazki.
  • 91 / 23 / 0
Kiedyś na wixapolu kupiłem gram żółtej amfy. Działała bardzo dobrze, ale smród był gorszy niż zwykle.
  • 10 / 6 / 0
Taaa z tą różową "fetą" też się swego czasu zetknąłem. Ale na moje to wgl nie była amfetamina tylko jakiś bliżej nieokreślony stymulant.
No pomyślcie na logike czemu feta miała by być różowa ?? Jakiś chemik się Breking Bad naoglądał pozadrościł Blue-Crystala i stwierdził że róż będzie znakiem rozpoznawczym jego towaru ??xD xD
ODPOWIEDZ
Posty: 76 • Strona 8 z 8
Newsy
[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.

[img]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć

Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.

[img]
Spotkanie z MSWiA. Nadszedł czas na odpowiedzialność, a nie kolejne tragedie

Wczoraj oficjalnie złożyliśmy [tj. Wolne Konopie] w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o pilne spotkanie z Ministrem Marcinem Kierwińskim. Równolegle przekazaliśmy list otwarty dotyczący tragicznej śmierci 19-letniego Aleksandra oraz innych dramatów, które w ostatnich latach wstrząsnęły opinią publiczną.