Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 15 z 15
 • 44 / 3 / 0
*11:40 (EDIT)
20mg zolpidemu + 480mg kody. kodę jem raz / dwa razy na tydzień raczej w stałej dawce 480 albo 720. zolpi od tygodnia codziennie po 1 lub 2 tabletki. Jadłem miks pół godziny temu, wszystko na raz, zaczyna się wkręcać spoko. Czuć zwiększoną sedację spowodowowaną zolpi i powróciły te fajne 'myśli', intensywniejsze i przyjemniejsze. Miałem słaby nastrój od rana więc czuję dużą poprawę.


EDIT o godzinie 13. Faza z zolpi osiągnęła poziom właściwy, poklepało tak jak bym pierwszy raz po tygodniu detoksu zjadł 20mg. A tutaj miałem ponad tygodniowy ciąg dazień w dzień. Dopijam browarka, mam jeszcze kilka i fazka idzie w dobrą stronę. Bardzo wzmocnienie zolpi przez tą kodę, myślałem że będzie na odwrót a teraz fazy się tak pomieszały że jest super :D pozdo
 • 190 / 33 / 0
Ja dziś zażyłem 150mg pregabaliny i po jakichś 4godzinach zarzuciłem 20mg zolpi. Teraz minela jakas godzina od zazycia zolpidemu wypiłem energetyka black i jakieś 50ml whiskey, jest ciekawie. Wszystko ogarnial normalnie, fajny chill. Chociaż ja mam tolerancje na te substancje. Ogólnie BARDZO ODRADZAM MIKSOWANIA zolpidemu Z alkoholem BO JAK KTOŚ NIEOSTROŻNY TO MOŻE NAPODPIERDALAĆ PO TYM. Pozdro
 • 1174 / 215 / 23
Jak możecie bezcześcić zolpidem jakimś dodatkowym gównem. Legenda głosi, że kiedyś w aptekarka otworzyła szufladkę zamykaną na klucz, "szufladkę Pandory" i z niej wypełzły wszystkie z-drugs niebenzodiazepiny. Na szczęście udało je się ujarzmić przez generała Monaru i generała NFZ dzięki czemu potrafi nas zaatakować tylko za pisemną zgodą lekarza zwaną receptą. Jednak niektórzy lekarze owładnięci wizją stałego klienta potrafią przepisywać po kilka opakowań.

Dlatego jeżeli chodzi o miks to polecam miksować zolpidem z zolpidemem, bo nam więcej do szczęścia nie trzeba
 • 49 / 30 / 0
150 pregi 10mg zolpidemu 10mg rolek i z 2 galy mocnego zioła ;)
- Mój ulubiony mix, 2 miejsce 25-30mg zolpiego i 2 galy zielska ;)
Jakoś to zioło dobre pod wszystko hahaha
Minusy ciezko spamiętać banie ale za to fajna jest polecam notatki robić. A i nie jedźcie czesciej niz co 2 tyg szkoda towaru i slabiej klepie.

Dziwne pytanie czemu w poz jak chce tylko 1 paczke nasen 30tab to dostaje ciagle 2x20tab?? Nie czepiam się ale to dziwne?
 • 7 / / 0
Wczoraj dałem fajny miksik :] (tylko dla odważnych, bo fentanyl ma słabą renomę jeżeli chodzi o dawkowanie)

30mg zolpidemu, około 100 mg kodeiny oraz 1/3 plastra matrisenu
25/1h

Działanie lekko halucynogenne, ogólne rozluźnienie ciała oraz takie "ciepło" w całym organiźmie.. z resztą wiecie jak to działa ig :]


Mix oceniam na pozytywny, chociaż kładąc sie spać około godziny 1:00 miałem lekkie mdłości ale zolpidem zrobił swoje i bardzo szybko zasnąłem..
polecam :)
 • 52 / 1 / 0
08 grudnia 2020Chaotyczny pisze:
Próbował ktoś miksu zolpidem+alpra+pregabalina? Jeśli tak, to jakie były wasze dawki oraz wrażenia po tych substancjach. Pozdrawiam :tabletki: :korposzczur:
Ja próbowałem wieczorem 20mg zolpidemu+ 1 mg alpry i 225 prega czułem, ze tak mnie ścina, że położyłem się i zasnąłem w sekundę tylko że poprzedniego dnia piłem do 5 rano do odcinki praktycznie więc pewnie promile się jeszcze trzymały.
Następnego dnia dałem rano alpro 1mg i ok 13 tez 1mg alpro. A wieczorem 25mg zolpidemu 10mg diazepamu 150mg pregi i nie mogę usnąć, a faza mierna.
 • 74 / 2 / 0
23 grudnia 2012Cienista Marchewa pisze:
Moim zdaniem zolpidem + stymulant nie ma sensu...
Przyjemne efekty się zniosą.
Może Ci wyciąć pamięć, a w połączeniu ze stymulacją pewnie nie skończy się to dobrze... :-p
Mylisz się.
Do wielu stimów zolpi jest świetnym dodatkiem, bowiem dodaje on humoru, a czasem nawet zwiększa ich moc
(np. ketonów)
 • 540 / 28 / 0
50mg zolpi skruszone i przyjęte per nos. Na 3 razy w odstępie po jakieś 1.5h. przed wypiłem 2 piwa i dwa kolejne pomiędzy sniffami. I na sam koniec zjadłem 150mg pregabaliny. Ogólnie to lekko jestem zawiedziony. Ponieważ miałem ok 2 lata przerwy od benzo, prega sporadycznie w ostatnim czasie a zolpi dostałem receptę pierwszą od jakiś 6/7 lat. Więc jak widać spory okres czasu miałem przerwę.
Nie doświadczyłem nic magicznego. Spodziewałem się czegoś wiecej, naprawdę. Jedynie co chce mi się spać,i chyba wydaje mi się, że wyśpie się dużo lepiej niż w przeciągu jakiegoś roku. Ale według mnie dla lepszego snu użyć takiego miksa to mija się z powołaniem. Stymulantów nie tykam. GBL pije też ze 3x w ciągu tygodnia po 3/4 ml na dzień. Od stycznia, i to z miesięczna przerwą. Powinien na mnie zadziałać tak ten miks? Nikt nawet się nie zorientował, że coś brałem. A miałem kontakt z ludźmi normalny. Humor lekko podniesiony. Brak jakiś halucynacje, czy poruszań krawędziami. Brak robienia czegoś przypałowego. Zrobiłem parę rzeczy których musiałem zrobić. Nic nie zepsułem. Wszystko zrobiłem dokładnie i pokoleji.
Niech ktoś się wypowie. Bo po takiej przerwie powinienem poczuć się przeorany przez GABA...
rchiro the best
 • 15 / / 0
Czy 10mg zolpi plus 25mg kwetiapiny to dobry mix żeby przespać całą noc? Typowo na problemy ze snem, bo mam zarówno problem z zasypianiem jak z przebudzeniami. No i tak pomyślałem, że może zolpi fajnie uśpi a kweta podtrzyma ten sen. Ma to sens? Dodam, że teraz stosuje alpre, czy to na rozruch rano czy na spanie, ale na sen działa krótko no i tez muszę z tym przystopować. Jak nie zolpi+q to co innego? Mirta, trazodon?
ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 15 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.