Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5145 • Strona 514 z 515
  • 52 / 5 / 0
Witam, jestem aktualnie na 2mg (schodzę od 8mg) i mam pytanie - przy jakiej dawce bupry wystarczą 72h, by móc się przebić (Majką)?

Bo będąc na 4mg blokowało mi całkiem Majkę po 96h przerwy, a oksykodon nawet 10 dni od ostatniej dawki nie działał (120mg+)! Będę schodzić na 1,5/1,0/0,75/0,5/0,25/0,13 i w którym momencie będę mógł zrobić 3 dni przerwy i zapodać skutecznie Majkę?

Nie chcę zmarnować towaru, wiem, że przy 2mg bupra łączy się z ogromną większością receptorów i ona długo się utrzymuje.

Czy jak będę na dawce 0,5mg tak przynajmniej tydzień i zrobię 72h odstępu, to się przebiję?


I drugie pytanie - jeśli od ponad roku jestem na substytucji, najpierw 8mg, od stycznia 4mg, od marca 2mg i dalej będę schodził, to jaka jest teraz moja tolerka? I jak będę schodził o schodek co 24 dni, to jaką ona będzie przy 0,5mg (od 4.06), a jaka schodząc na 0 (od 16.08)? Czy będąc 3 miesiące na dawkach <1,0 jest szansa, że poklepie 600mg kody? Może być w majce, albo innym opio, ja sobie przeliczę.
  • 15 / / 0
Jak to jest, że prawie wszystkie działy mają FAQ czy jakieś howto, a tutaj taka bieda, chaotycznie i co najistotniejsze bez kilku istotnych detali. Musiałem się na bluelighcie doszukać i to jak na ironię postu Polaka, niejaki jesuschrist (czyżby tutejszy jezus_chrystus?), odpowiedzi na pytanie ile rzuć/trzymać w paszczy transtec'ki. Weź no jaki mod niech przypnie takie info do FAQ, bo to przecież kurewsko istotne. Wiadomo, że im dłużej tym lepiej, ale dla laika to zagadką czy godzinę czy trzy.

Mianowicie wyczytałem tam, żeby trzymać 1,5h, a potem jeszcze z godzinę memłać. Tym sposobem jesteśmy w stanie przyjąć 25-90% dawki bazowej. No a tą jak nazwałem dawkę bazowa akurat nie będąc ułomnym można bez trudu wyliczyć, a w tym całym FAQ poza technikami umieszczenia, żucia w paszczy, które swoją drogą też jakoś jednoznacznie określone nie są, bo co użytkownik to opinia...no to poza tym nic tam nie ma w FAQ. To znaczy może dla osób hukających jest lepiej opisane, to mnie akurat nie dotyczy, ale w kwestii rekreacyjnego użycia transtec'ków per oral słabo.

Czy ktoś może się odnieść do czasu trzymania w paszczy i przyswajalności, nie mylić z biodostępnością, bo wiadomo, że nie będzie dokładnie taka jak w przypadku tabletek dedykowanych do użycia podjęzykowego.

Druga sprawa to nie widziałem, działu mixy, a może i jest ale chuj z tym, tu zapytam.

Jak wam podchodzi połączenie z pregabalina? Czy to wogole sensowny mix? No a jeśli tak to czy dawkę pregaby należy jakoś stosownie zmniejszyć? W sumie to nie wiem, ile potrzebuje tego wziąć, bo albo brałem terapeutycznie albo do totalnego upierdolenia 2100 mg. Pewnie i tak wezmę to dodam odczucia, ale chcę poczekać do całkowitego załadowania się bupry, bo nigdy nie miałem plastrów i w życiu przerobiłem dwie paczki bunondolu. Ogólnie te opiaty to jebać na sportowo, nie ma to jak big buh browna z rana w grubym ciągu. Mimo to cieszę się jednak, że z tym skończyłem - taka dygresja.

No a bupra coś tam działa, bo na trzeźwo za chuja by mi się tu tyle klikać nie chciało, tylko poroniony tu piszę w sumie.
  • 15 / / 0
No więc tak, jest odlot, całkiem cool, ale to chyba 900 mg pregabaliny zrobiło. Oczy szpilki są, ale naprawdę ciężko mi powiedzieć czy coś poczułem poza pregabalina.

Może zajebałem, ale tak: odciąłem pasek 1/4 z plastra 52,5 ug/, przeciąłem na pół. Jedna połówkę pod język, druga centralnie przykleiłem do dziąseł pod górną warga. Trzymałem prawie dwie godziny, potem z godzinę memłałen. Uważam, że to lipa. Niby paliłem rok i miesiąc browna ale 18 listopada zeszłego roku ostatnia kulka popłynęła. Możliwe że dlatego właśnie oraz, że swoje Tramalu i metadonu też zjadłem. Może bupra na mnie nie działa. Tak stawiam. A chuj tam, dołożę z 600 lineforu, a plastry na zbyciu, nie zmarnują się na szczęście, mam komu oddać.

Może coś zrobiłem nie tak jak trzeba? Niech ktoś się wypowie z osób falujących na buprze jak to powinno pierdolnąć?
  • 181 / 57 / 0
Co jest silniejszym lekiem przeciw bólowym oxy vs buprenorfina ??
Chodzi o złamanie biodra i łokcia
  • 2612 / 325 / 0
24 kwietnia 2024PussySmasher pisze:
No więc tak, jest odlot, całkiem cool, ale to chyba 900 mg pregabaliny zrobiło. Oczy szpilki są, ale naprawdę ciężko mi powiedzieć czy coś poczułem poza pregabalina.

Może zajebałem, ale tak: odciąłem pasek 1/4 z plastra 52,5 ug/, przeciąłem na pół. Jedna połówkę pod język, druga centralnie przykleiłem do dziąseł pod górną warga. Trzymałem prawie dwie godziny, potem z godzinę memłałen. Uważam, że to lipa. Niby paliłem rok i miesiąc browna ale 18 listopada zeszłego roku ostatnia kulka popłynęła. Możliwe że dlatego właśnie oraz, że swoje Tramalu i metadonu też zjadłem. Może bupra na mnie nie działa. Tak stawiam. A chuj tam, dołożę z 600 lineforu, a plastry na zbyciu, nie zmarnują się na szczęście, mam komu oddać.

Może coś zrobiłem nie tak jak trzeba? Niech ktoś się wypowie z osób falujących na buprze jak to powinno pierdolnąć?

O dziwo nigdy bupry w plastrach nie zułem . W sensie jak plastrów z fentem . Ogólnie plastry czy Kawałki plastra daje sie pod jezyk i pod poliki i trzymasz nie polykasz sliny .a nie zujesz czy memlasz .. choć przy buprze nie wiem czy cos poczujesz
  • 15 / / 0
Może za dużo tekstu nawalilem, że bez zrozumienia przeczytałeś. No ale jasno napisałem, że idąc za radami z BL półtorej godziny trzymałem plaster tak jak powiedziałeś nie przełykając śliny, a dopiero po tym czasie jeszcze około godzinę go przemieszczałem w buzi.

Możesz odnieść się do pytania jakie padło a nie wytykać błąd gdzie go nie ma. Ile czasu trzymasz taki plaster pod językiem czy tam polikiem?

A ja odnośnie swoich wcześniejszych postów to muszę przyznać, że wykazałem się trochę ignorancja, bo należało dać tej substancji szansę. Już trzeci raz wrzucam się na fazę i jest miło. Nie pod rząd, co 2-3 dzień przy czym tylko pierwszego mieszałem z pręga, co było swoją drogą bez sensu, nie potrzebnie zmieniać fajna buprowa faze. Może mała ilość pręgi a w sumie na bank była by spoko, 900 mg to było za dużo, wtedy faktycznie słabo ta bupre poczułem. Solo już tak, naprawdę fajna faza, nie brakuje mi euforii co nie znaczy, że jest jakaś wyczuwalna. Wręcz przeciwnie bez euforii, zamiast której ja czuję sedacje i zarazem chęć do działania, żeby pójść do ogródka, ale też pozałatwiać bardziej skomplikowane rzeczy, a i do pracy też byłoby spoko. Mi bardzo odpowiadał nie euforyczny profil metadonu, więc i tu się odnalazłem. Cenię długi czas trwania tej subtelnej fazki.

Podoba mi się po dniu na B zarzucic wieczorem zolpidem, biorę nasennie, ale nie kładę się od razu, daje szansę temu zolpidemowemu odrealnieniu zanim mnie poskłada. Fakt, że zolpi sam w sobie jest ammezyjny ale po całodniowym gazowaniu na buprze odpaliłem w efekcie drugi raz odcinek The Boys który obejrzałem wczoraj i dopiero w połowie coś mi zaczęło świtać, że ja to już widziałem. Spoko jest bupra, opioidy moja ulubiona grupa substancji. Żebym był się w helene nie wyjebał w przeszłości to bym częściej coś z tej grupy substancji zarzucał. No a tak to trochę niesmak pozostał i nie mogę tego tak beztrosko robić jak mógłbym nie inaczej od popalania trawki.
  • 15 / / 0
Hej mam Bunrofin 8mg, wale go obecnie IV, po chwili czuje lekkie przymroczenie. Biore tak 16mg na dzień, miało to zabić głody a ja ciągle mam w głowie, żeby walnąć majke lub oxy. Mam już dosyć walki z tym gównianym uzależnieniem. Z jednej strony na buprze funkcjonuję normalnie a na oxy/morfinie całe dnie spię i jestem sam na siebie zły. Bupre biorę dopiero drugi dzień, ktoś ma jakiś pomysł? Czy te głody mi przejdą?
  • 139 / 46 / 2
@OpanaER Kuźwa no nie, no po prostu kuźwa no nie, profesorze co żeś stworzył buprenorfinę czy Ty to ku*wa widzisz? widzisz i kuźwa nie grzmisz. Chłop wali zaporowe dawki iv i drugi dzień i się dziwi, że głoda mu nie hamuje, no ja pierdole... brak słów
Kupując samochód sprawdzasz jego stan? Dlaczego nie robisz tego samego z substancjami? Z kodem [h] 10% zniżki na testy w sklepie https://protestkit.pl/ - zdrowie masz jedno, pamiętaj o tym!
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
Polecam odpłatne konsultacje z zakresu diet, leków, harm reduction, suplementów, i innych. kontakt: Hash_Oil email: hash_oil@tutanota.com
  • 15 / / 0
@Merx
Stosuje z zaleceniem lekarza, co prawda miałobyć pod język, ale mam jakiś fetysz igieł. Mniejsza, czuję się po tym psychicznie jak gówno, czy to z czasem przechodzi czy taka jest po prostu bupra?
  • 15 / / 0
Lekarz zanim wypisał pewnie pytał czy przyjmujesz jakieś leki i zapewne nie wspomniałeś, że cpiesz? Na co dostajesz biorę?
ODPOWIEDZ
Posty: 5145 • Strona 514 z 515
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.