Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 239 • Strona 14 z 24
  • 248 / 29 / 0
Ostatnio wpadł mi riviotil w ręce bodajże klony z Czech. Różnią się jakoś działaniem od polskich bo jak dla mnie nie zbyt tylko nie ma tego dobrego posmaku miętki i ciężko rozpuszcza się w ryju. Są także większe od zwykłych polskich.
  • 702 / 100 / 0
Ja biorę Clona mało bo 1-2 mg per/day żeby nie musieć jeść Depakiny... Niedługo mam neurologa ( starego dziada ) to się go zapytam czy muszę jeść Depakine for Ever. Jak powie że Tak to pierdole. Powiem mu że biorę Clona i zobaczymy jak powie co jest zdrowsze...
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 475 / 129 / 2
@Palkrolik Depakina to jest tak kurewski syf, że weź to wyjeb z diety zanim Ci cokolwiek rozkurwi. Mi przez około półtorej roku zazywania na bipolara którego nie okazało się, że nie mam, to rozjebała mi uzębienie do takiego stopnia, że każdy dentysta liczy mi od 25k do 35k za ogarnięcie tego całego syfu, bo nie dość że opio mi niszczy uzębienie, to przerost dziąseł po depakine to jakieś szaleństwo, całe szczęście nie muszę tego syfu brać i brałem to bez większego sensu. stay safe i z fartem
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 702 / 100 / 0
@Merx nie biorę Depakiny !!!Biorę Clona i Trochę Pregi
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 475 / 129 / 2
@Palkrolik Wybacz niedopatrzenie, odpowiadałem z telefonu dosłownie 30s po pobudce ledwo co widząc na jedno oko, a co dopiero dwa xD stay safe i z fartem
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 248 / 29 / 0
Siema mam pytanie dostałem dziś normalnie 10 tabs riviotilu i 5 jakiś (chyba też ribiotil), ale mają na środku jakieś trójkącik. Czy to na pewno klon i czy klon może być np. wogole bez nadruku albo z jakimś trójkątem czy coś albo nazwą firmy?
  • 3 / 1 / 0
To nie jest po prostu polska dystrybucja. Substancja czynna ta sama.
  • 49 / 6 / 0
dobre, te z podziałką, miałem rivitole w blistrach z krzyżykiem, jak się nie mylę to pare groszy są tańsze od tych w słoiczku, jeśli tkwię w błędzie proszę o sprostowanie
  • 248 / 29 / 0
Ogólnie widzę, że teraz na czarnym rynku bynajmniej lipa jest z polskimi klonami (nwm czy są polskie, ale pewnie wiecie o które mi chodzi xd), alpra tak samo, diazepam zamiast rolek jakiś z Czech chyba wszystko idzie z tych czech przez te zjebane ustawy
  • 2476 / 574 / 0
Przecież nie są gorsze,a często tańsze.
ODPOWIEDZ
Posty: 239 • Strona 14 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.