Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7361 • Strona 734 z 737
  • 13 / 1 / 0
Czyli jak pójdę do psychiatry i powiem że jestem wjebany w benzo to spójnie mi da diazepam?

przeniesiono- detronizator
  • 81 / 10 / 0
Zależy od psychiatry, mi np wypisuje alpre bo uważa że clon i diazepam uzależnia a alpra nie xDDD chociaż myślę że lepiej nie mówić że się jest wjebanym, lepiej powiedzieć że się dostało kiedyś valium czy afobam i pomógł na to i tamto nie używając pod żadnym pozorem słów alprazolam, xanax i wszystkich "modnych" nazw bo zapewne wtedy ci nie wypisze

przeniesiono- detronizator
Uwaga! Użytkownik elcamino nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 1 / 0
Z drugiej strony jak powiem że jestem wjebany i chce z tego wyjść to chyba się mną zaopiekuje, nie?
Ale póki co dobrze się bawię z bromkiem i nie planuje kończyć jeszcze tej przygody xd

przeniesiono- detronizator
  • 81 / 10 / 0
Zależy, mój obecny lekarz nie wie co to odstawka ct i czym ona grozi, jak powie że mam już nie brać to mam nie brać i chuj xd zależy na kogo trafisz

przeniesiono- detronizator
Uwaga! Użytkownik elcamino nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 326 / 53 / 0
Bralem klony koło 4-5mg dziennie przez tydzień, teraz planuje jeszcze z 3 dni jeść po 0.5-1mg, wystąpi zależność fizyczna? Potocznie mówiąc, wpierdole się? Będzie skręt? A jesli by byl, to jakby wygladal? Padaki bym nie dostal, nie? Raczej jakies łagodne nieprzyjemności psychiczne i fizyczne, nie?

Inaczej. Tydzien temu mialem 30 klonów, bodajze 1.5 rozdalem, mam jeszcze 11 tabletek, co by wychodziło, że przez tydzień zjadłem 35mg klona, uśredniając - 5mg/doba.
  • 677 / 99 / 0
@NahoyCito
Padaki nie powinieneś dostać, lecz na końcówce i ostatnich miligramach obserwuj czy Cie trzęsie od środka itp. Skręt tam jakiś może być. Bezsenność czy poirytowanie. U każdego to wygląda inaczej.
Uwaga! Użytkownik Palkrolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 6 / 0
Po tygodniu czasu żadnego skręta nie będzie, jak wygląda?
Lęki totalne agorafobia, mogą wystąpić halucynacje wzrokowe i słyuchowe, ale ja tu piszę o długotrwałym braniu clonazepamu np kilka lat, ja brałem 9 lat klony dawki dzienne 12-20 mg na dobę, odstawiałem kilka razy w szpitalu ale ostatecznie trafiłem w grudniu 2022, dawali mi Lorafen 7,5 mg potem schodzili o 1 mg co 2 dni. WYpuścili mnie na dawce 0 drugiego dnia, tak naprawde cały horror przezywałem w domu,
najgorsze było 9 miesięcy potem z miesiąca na miesiąc coraz lepiej, lęki mam do teraz ale juz nie tak intensywne, ma sie takie że szok padaczki nie dostałem, nie sądziłem że można odstawić benzo biorąc je regularnie przez 9 lat, ktoś napisał ile lat bierzesz tyle miesięcy będziesz zdychał i miał racje.
  • 2846 / 485 / 0
Nie lepiej celować na benzo co się krócej utrzymuje (najlepiej 24 albo 12 godzin dzien).
Szybciej można skontrolować schodzenie bez męki na diazepamie, może trochę pomaga ale działa jak plaster który trzeba zmieniać miesiącami
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 50 / 6 / 0
Obejrzyjcie sobie to, dokument o odstawianiu benzodiazepin!!!

https://www.youtube.com/watch?v=qUZsl3SxjJA

Pragnę powiedzieć że brałem clonazepam 9 lat a alprazolam 7 lat w sporych dawkach, rzuciłem po szpitalu było bardzo ciężko lezalem w lozku sztory pozlaniane lęki masakryczne nadrazliwosc na dźwięki i hałasy, agorafobia i lęk przestrzeni dostałem jako bonus po benzo, czasami mam wrazenie ze grunt sie wali mi pod nogami, niepewność i lęki uogólnione mi zostały.
ALe dałem radę jestem czysty od benzo 1 rok i 4 miesiące i już niemam zamiaru wracać bo da się żyć bez, Horror i męka trwały 9 miesięcy.
  • 303 / 18 / 0
Ile czasu zajmie calkowite oczyszczenie organizmu z diazepamu tak zeby narko testy nic nie wykryly?
Uzywalem sporych dawek przez ostatnie 2 msc, w ostatnie 2 tyg 50x5mg (Slabo na mnie dzialal usypiajaco, dopiero po 4+ tabletkach robilem sie senny ale i tak nie jakos bardzo) ile czasu zajmie usuniecie wszystkich metabolitow z krwi oraz z moczu?
ODPOWIEDZ
Posty: 7361 • Strona 734 z 737
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.