Rośliny z rodzaju Mitragyna, rodziny marzanowatych, zawierające alkaloidy o działaniu psychoaktywnym (Mitragyna speciosa, Mitragyna hirsuta, Mitragyna javanica).
Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1420 • Strona 140 z 142
  • 1869 / 355 / 0
@Czoug 5g to NIE jest bardzo mała dawka, nie wprowadzaj ludzi w błąd! Na ostatnich stronach poruszaliśmy temat dawkowania.
W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze mną, proszę pisać przez wiadomość prywatną, a nie na maila.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 1009 / 235 / 10
@Vetulani44 sam pisales, ze zresz po 20g dziennie %-D
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 2786 / 1537 / 34
Nie zawsze 5g jest mało kratom jak każda roślina może mieć różne stężenie alkaloidów i profil.
Czasem są spotykane odmiany co na dobrym podłożu mineralnym i atakowane przez owady są silniejsze.
To samo dzieję się gdy mamy podobne rośliny lecznicze do kratom jak ja raz na jakiś czas NPK nawóz stosuję czyli Azot fosfor i potas, dodatkowo owady nadgryzają roślinę ona broniąc się wtedy produkuje więcej alkaloidów są istotne różnice plus powstają nowe silniejsze alkaloidy.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
  • 9 / 1 / 0
Dobra, na stronie https://kratom.org/interactions/tianeptine/?amp
jest napisane, że nie powinno się mieszać kratomu i tianeptyny ponieważ obydwa działają na receptory opioidowe i spotęguje to ich działanie, poza tym obydwa rozkładane są przez te same enzymy co z kolei zwiększy ich stężenie we krwi i wydłuży czas potrzebny do ich pozbycia. Czyli możliwa większa toksyczność?
Nie pisze natomiast nic o możliwym zespole serotoninowym (tianeptyna to w końcu SSRE, a nie SSRI).
Napisali, że jeśli ktoś koniecznie musi przyjąć jedno i drugie to należy zachować odstęp minimum 2 godzin.
I tu moje pytanie.
Czy pomijając rano dawkę tianeptyny i przyjmując o 07:00 3 g kratomu na pierwszy raz, powinienem się spodziewać jakiś przykrych efektów ubocznych?
Kratom zdąży puścić przed przyjęciem popołudniowej dawki leku gdzieś koło 14:00?
Bardzo proszę o jakąś przemyślaną odpowiedź, bo strasznie mnie męczy ten sampel, żeby go spróbować. Dodam tylko, że codziennie palę do max 3 g MJ i nie zauważam żadnych skutków ubocznych mieszania z tianeptyną, dlatego zastanawiam się czy kratom może tutaj coś mocniej namieszać niż jaranie. Nieraz też mieszałem alprę, oxy i alkohol i jakoś żyję. Ktoś może znaleźć gdzieś info o ludziach co tak mieszali, albo może udzielić jakiejś odpowiedzi odnośnie bezpieczeństwa tego pomysłu?
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2024 przez CiuciuWarrior, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 105 / 34 / 0
@CiuciuWarrior
Nie bój żaby, nic Ci nie będzie. Olej ranną tabletkę i walnij te 5g. Jeśli kratom jest w miarę dobry, to 5g będzie zdecydowanie wystarczająco. W ogóle jeśli będziesz chcieć kontynuować zabawę z kratomem, to lepiej nie bierz jednorazowo więcej niż te 5g. Dla naprawdę dobrego kratomu mniejsze dawki zrobią robotę. Tylko nie spodziewaj się, że porobisz się jak mocnymi opiatami.

Te ostrzeżenia przed łączeniem nie są dla ludzi biorących tianeptynę w dawkach leczniczych, tylko dla Amerykanów. W USA tianeptyna nie jest stosowana jako lek, za to na co drugiej stacji benzynowej kupisz szoty zawierające po kilkaset mg tianeptyny. To przed łączeniem z nimi są te ostrzeżenia. Tianeptyna w dużych dawkach działa jak opioid.
  • 13 / 1 / 0
5 gramów to jest całkiem sążna dawka, siejecie tu ostrą dezinformację. Dla osoby niewkręconej w opio 5 g to imho za dużo. Ja przyjmuję odświętnie od dwóch do maksymalnie trzech gramów Kapuasa i czuję je dużo lepiej niż 700 g tramalu przy jakichś 60 kg wagi. Warto traktować go poważnie. Poza tym z tego co zauważyłam to najbardziej rzygotliwy środek ever
♡ ♡ ♡ shaman flipping ♡ ♡ ♡
  • 1009 / 235 / 10
A tam pierdolenie, to wszystko i tak zależy od osobistych preferencji i jakości materiału.

Ja tylko raz z ciekawości zważyłem moją przeciętną dawkę którą robiłem na oko tj czubatą łyżeczkę - wyszło 7g z kawałkiem, nie miałem żadnej tolerki na opio i było wykurwiście w mixie z zielskiem chociaż fakt, ja trochę jestem cięższy.

Trzeba samemu dojść do optymalnego dawkowania w zależności czego się oczekuje - jedni lubią stymulację, inni noodowanie.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 105 / 34 / 0
@Glusio
Czytaj ze zrozumieniem. Chłop brał oksykodon w różnych miksach. Wszystko co mu grozi, to będą lekkie mdłości, jeśli ma wrażliwy żołądek.
  • 78 / 12 / 0
Możliwe, że zielony kratom działa tylko około godziny ? zarzuciłem 4 gramy, po jakichś 20 minutach zrobiło się przyjemnie, ale trwało to około godziny i została tylko zmułka. Kratom z Czech
  • 105 / 34 / 0
@Saguaro99
Oczywiście. Większość kratomu dostępnego w Europie, a w szczególności tego w Czechach jest dość marnej jakości. Nigdy nie trafiłem na czeski kratom, który byłby ponadprzeciętny. W ogóle wszelkie smartszopy sprzedające etnoroślinki mają zwykle marnej jakości kratom. Trochę lepiej wygląda to z vendorami specjalizującymi się w kratomie. Następnym razem weź te 5g i ewentualnie podbij po godzinie jeszcze z 2g.

Inna sprawa jest taka, że branie kratomu i siedzenie w oczekiwaniu na fazę raczej nie ma sensu. Lepiej przyjąć porcję i wziąć się za jakieś codzienne obowiązki. Działanie w tle jest bardzo przyjemne. Masz więcej energii, mniej się denerwujesz, czasem przechodzi przez ciało fala ciepła. Tylko tu jest też największy problem z kratomem. Nawet nie wiesz kiedy zaczniesz go brać stale.
ODPOWIEDZ
Posty: 1420 • Strona 140 z 142
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.