Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / 1 / 0
Brałam fetę już sporo razy w życiu, za każdym razem mam jadłowstręt niezależnie co miałabym zjeść. Na zwale jest tak samo, mogę od 2 czy 3 dni nic nie jeść, czuć przy tym że mam pusty żołądek i jestem głodna jak cholera, ale mimo tego nawet zwykły jogurt, zupa czy jakiekolwiek lekkie jedzenie "staje mi w gardle". Sporo osób które znam są w stanie jesc w trakcie fazy jak i po niej, więc czy to indywidualna kwestia u każdego czy jednak da się jakoś to wypracować?
  • 968 / 207 / 9
Większość środków stymulujących zmniejsza poczucie głodu. Tolerancja ma spore znaczenie jak i jakość towaru ale w wielu przypadkach to też kwestia indywidualna.

Ja akurat przy mniejszych dawkach nie mam z tym problemu, dlatego sporo grono znajomych twierdzi, że mam przećpany organizm. Da sie jeść ale walory smakowe są mocno zniwelowane.

Najlepiej celować w pokarmy w formie płynnej jak np zupy. Jeśli z tym również masz kłopot a koniecznie musisz wprowadzić do układu jakieś substancje odżywcze to pozostaje maślanka/cola/kompot z owoców.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 15 / 2 / 0
Jak zaczynałam miałam identycznie , ale w końcu bym się wykończyła , zaczęłam się trochę zmuszać , nie są to jakieś kolokwialne ilości , ale pitny jogurt , pół bułki , kawałek jablka , jak organizm ma dosyć to wtedy sam się już odzywa żeby wjebac coś konkretnego. Do picia zazwyczaj wchodzi mi woda gazowana tylko ewentualnie trochę mleko .
Uwaga! Użytkownik inmymind nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 102 / 35 / 0
Tak jak na wszystkim jestem w stanie jeść, tak na fecie nigdy w życiu ;) Chociaż jogurty, zupę czy mus jeszcze zjem. Tego jadłowstrętu nie da się zmniejszyć raczej, trzeba się po prostu zmusić do zjedzenia czegokolwiek.
  • 6 / / 0
Witam.Ja brałam połtora roku .Schudłam z 65 kg do 45. Teraz po kilku latach wróciłam i jem tylko na zjeździe .moja waga 80 kg
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.