Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
55
27%
Thioco
151
73%

Liczba głosów: 206

ODPOWIEDZ
Posty: 10449 • Strona 1032 z 1045
  • 2 / / 0
Co sądzicie o połączeniu neoazariny z thiocodinem? W moim przypadku będzie to 60mg neo i 90 thioco (razem 150mg kody) + 50mg difenhydraminy. Proszę o odpowiedź tylko osoby które próbowały lub wiedzą czy te leki w jakikolwiek sposób źle wpływają na siebie połączone razem.
  • 2260 / 587 / 0
Pamiętajcie że neoazarina ma w sobie tymianek a ten w większych dawkach staje się silnie trującą substancją ( tymol ) . Dlatego kodeina w formie tego leku nie nadaje się do szamania dawek powiedzmy 500 + bo sobie zrobimy większe kuku na żołądku niż tym jebanym sulfogwajakolem.
  • 4601 / 723 / 0
29 lutego 2024freezin9moon pisze:
Ale ze po jednym razie takie stanowcze wnioski?
Tak . Chyba że wszystkie apteki z Tjoko by zamknęli a ja miałbym ciśnienie niesamowite .
Tak mnie to zemdlilo wtedy, że do dziś mam uraz.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 882 / 70 / 0
Nie ma przeciwwskazań do łączenia Thiocodinu i Neoazariny.
  • 61 / 3 / 0
Ja to uważam że jeśli kodeina by nie kosztowała z 1.50zł za te 150mg to nie opłacało by się tego kupować. Teraz za 150mg płacimy 20zł i co to daje? Nic, raz działa raz nie.
  • 968 / 207 / 9
01 marca 2024g3no pisze:
Nie ma przeciwwskazań do łączenia Thiocodinu i Neoazariny.
Nawet chyba lepiej (jak ktoś ma tolerke i dochodzi do większych dawek) zrobić taki mix niż sie struć jednym z dodatkowych związków w owych preparatach.

Jeszcze jakby do tego kode z antka dodać, to teoretycznie combo okrutnie grzejące… czy gdzieś poza wjebaniem jest haczyk?
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 28 / 10 / 0
Toksyczność tymolu jest przereklamowana, nie w tych ilosciach... Jedynie co faktycznie warto wziac pod uwagę to to, ze ma wplyw na flore bakteryjna jelit (dzialanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze) i zadbanie o probiotyki przy ciaglym stosowaniu.
  • 53 / 17 / 0
29 lutego 2024Catec pisze:
Co sądzicie o połączeniu neoazariny z thiocodinem? W moim przypadku będzie to 60mg neo i 90 thioco (razem 150mg kody) + 50mg difenhydraminy. Proszę o odpowiedź tylko osoby które próbowały lub wiedzą czy te leki w jakikolwiek sposób źle wpływają na siebie połączone razem.
difenhydramina jest metabolizowana m.in. przez enzym CYP2D6, który wyczarowuje morfinę z kodeiny, dlatego ten miks jakkolwiek zwiększa sedację, to w przypadku niezbyt wydajnych metabolizerów, braku odstępu czasowego lub co gorsza zarzuceniu razem, jest nie aż tak interesujący. Dodatkowo antagonizm r. muskarynowych? Na pewno wyklucza to difenhydraminę jako stały dodatek do kodeiny.
  • 337 / 66 / 0
Na dobrą sprawę to dużo osób narzeka na krótkie działanie kodeiny, ale w sumie to po przemyśleniu sprawy dla mnie jest najlepszy ten efekt afterglow i on trwa na prawdę długo. Zazwyczaj zarzucam kodę około godziny 18:00, leżę sobie coś oglądam, a potem zarzucam antyhistaminę o 21:00-22:00 i kładę się.

Wtedy zaczyna się najlepsze. To leżenie, taki błogi chill i przysypianie, całą noc leżę po ciemku w wygodnym łóżku i słucham sobie jakichś audiobooków, opowiadań, następnego dnia ten chill trzyma mnie jeszcze pół dnia.

Smutne jest to, że pamiętam, że kiedyś jak miałem 15-25 lat to podobnego chilla miałem bez niczego jak wracałem bardzo zmęczony i zmarznięty np. i kładłem się do ciepłego łóżka. Teraz to mogę pomarzyć o takim efekcie i to bynajmniej nie przez zażywanie kody, bo to naturalne uczucie w moim życiu zaniknęło niestety jeszcze długo przed jakąkolwiek stycznością z opiatami.

W każdym razie super uczucie. Całą noc można się tylko przewracać, bo dotyk kołdry i czucie ciała jest takie przyjemne,a najlepsze jest to, że to trwa bitych kilkanaście h.
  • 11 / / 0
@Ptaszyna każdy ma inne enzymy wątrobowe ale z tego co zauważyłem większość osób słabo odczuwa działanie kodeiny, może to wina "nie wyrobionych receptorów"? Nie wiem ale musiałbym kupić z 8 paczek po ~300mg zobacz jaki tego koszt wychodzi 320zł plus ekstrakcja. No nie wiem czy to dobra zabawa na pewno nie tania.
ODPOWIEDZ
Posty: 10449 • Strona 1032 z 1045
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.