Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
55
27%
Thioco
151
73%

Liczba głosów: 206

ODPOWIEDZ
Posty: 10449 • Strona 1029 z 1045
  • 337 / 66 / 0
@Up

Czy aby na pewno? No, bo co jak znajdzie się jakiś nawiedzony polityk i np. z Thioco odwalą maniane?
  • 535 / 110 / 0
Jeśli ktoś w końcu, po latach zrezygnuje ze sprzedaży thiocosyfu ofc, to będzie masakra. wiele osób jest od tego uzależnionych.
  • 57 / 6 / 0
kodeinę kocham, ale szanujmy się - to jest tylko dla ćpunów i nie powinno być legalne. Może czysta koda byz suflosyfu byłaby mogła być reglamentowana dla osób uzaleznionych.
  • 3396 / 528 / 2
Spokojna głowa nic nie wycofią, thico to są zwykłe tabletki.

Ja dziś trzy paczki po 16 tabsów oszamałem.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 193 / 25 / 0
Najlepsze leki na kaszel to koda i aco też myśle że będzie jak jest, chociaż czasami poruszają tego temat.
  • 4 / 1 / 0
A czy da się zrobić ekstrakcję z thioc czy nurof plus. Nurofen kiedys zrobiłem cwe z chyba 24tabs ,ale jakoś miałem obawy przed wypiciem. Wypiłem ,ale jakoś nie zakręciło. Jak jest z thioc.
  • 12 / 2 / 0
Kurwa, już nie ma nic oprócz sulfosyfu. Czytam Wasze wypowiedzi i faktycznie obawiam się, że znów znajdzie się jakiś nawiedzony pierdolec, który wycofa Thiocodin tak samo, jak zrobiło PO przed samą utratą władzy: wprowadzili wtedy zakaz sprzedaży powyżej 150 mg/opakowanie, co skutkuje tym, że dziś nie można kupić ani Antka, ani Nurofenu w liczbie większej, niż 1 opakowanie - gdy jeszcze były dostępne. Pamiętacie, zrobili pokazówę, "walcząc" z "dopalaczami".
Mam jednak inne pytanie: tylko 500 mg sulfogwajakolu rozpuszcza się w 100 ml wody. Robi ktoś z Was ekstrakcję/przesącz? Jakby nie patrzeć, wychodzi 10x mniej sulfogwajakolu (teoretycznie); nawet, jeżeli będzie tylko 5x mniej, to moim zdaniem i tak warto. Metoda sprawdzona: 100 ml wody, tabletki, lodówka i za jakąś godzinę jest czysty r-r, który można zlać, a resztkę odsączyć.
Robi tak ktoś? Jeśli nie, to dlaczego?
P.S. coraz nas mniej na hyperrealu :( Kiedyś odpowiedzi były szybkie :( Wytruli nas? :(
  • 193 / 25 / 0
Byłem dzisiaj w aptece, zacząłem pytać ostatnio o antidol nigdzie mi nie odpowiadały na pytanie czy będzie, za to dziś jedna powiedziała że raczej nie będzie, nie wiem o co chodzi miały być dostawy na 1 kwartale tego roku a tu chuj może będzie jeszcze :(
Co do ekstrakcji to chyba z nurofenu można zrobić, ale nie wiem jakie są straty przy ekstrakcji może ktoś się wypowie czy opłacalne? Thio czytałem gdzieś na hypie że nie da się wyekstraktować, że sulfosyf i tak zostaję ale może ktoś opracował jakąś metodę?
  • 100 / 30 / 0
22 lutego 2024dhnzr pisze:
tylko 500 mg sulfogwajakolu rozpuszcza się w 100 ml wody. Robi ktoś z Was ekstrakcję/przesącz?
Skąd masz takie dane?
Ja testowałem chyba 20 tab w 70ml wody o temp pokojowej i znaczna większość sulfo się rozpuściła. Z tego co czytałem rozpuszczalność nie była znacznie gorsza przy schłodzeniu, ale nie próbowałem osobiście. Wątpie, że proste CWE/MWE coś tam tu da.
Idealnie to tylko Nurofen+ a do średnich dawek też Antek (r.i.p.?)
  • 12 / 2 / 0
@MakMonarch
Skąd masz takie dane?
Ja testowałem chyba 20 tab w 70ml wody o temp pokojowej i znaczna większość sulfo się rozpuściła. Z tego co czytałem rozpuszczalność nie była znacznie gorsza przy schłodzeniu, ale nie próbowałem osobiście. Wątpie, że proste CWE/MWE coś tam tu da.
Idealnie to tylko Nurofen+ a do średnich dawek też Antek (r.i.p.?)
Już Ci odpowiadam, bracie, źródło: https://www.selleckchem.com/datasheet/p ... Sheet.html
"Solubility 25° water: 5 mg/mL (9.94 mM)".

Antek miał być w I kwartale i chuj. Nie ma z jakiegoś powodu i żaden aptekarz nie wie co się stało, kiedy i czy w ogóle będzie.
Ekstrakcja z Nurofenu+ wychodzi super, ale co z tego, jak również Nurofenu+ nie ma.
Kurwa, nie przypuszczałem, że sytuacja się tak popierdoli.
O co tu chodzi? Zyski mieli krociowe, czemu tego brakuje w handlu? Naprawdę został tylko Thiocodin? Brakuje substratów ciągniętych z Chin, ktoś ma jakieś pojęcie, czemu sytuacja się tak zjebała?
ODPOWIEDZ
Posty: 10449 • Strona 1029 z 1045
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.