Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 304 • Strona 30 z 31
  • 12 / 1 / 0
Daj znać po paru tygodniach czy coś pomogło w odstawce. Jak z psychiczna tęsknota i fizycznym skręcie.
  • 674 / 99 / 0
@ZLOCZYNCA13
Mam Pregabaline 300 jeszcze do obstawy i Duloksetyne, magik coś wspominał że do 90 mamy dojść. Za 9 dni mam zejść na 8 mg relanium i podnieść Dulo do 60. Będzie ciężko! Perazyna się rozkręca jak SSRI czy działa od pierwszej tabletki ?
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 6 / / 0
Czy moge zjesc perazyne skoro zjadlem 60mg chlorprothixenu?
  • 3404 / 532 / 0
26 maja 2022burahu pisze:
Combo z lutego sprawdziło się idealnie na urojenia. Znikła mi jakimś cudem fobia społeczna, ciągłe prześladowanie mnie przez ludzi. Polecam w chuj ten lek. Wychodzę normalnie z domu, wyszłam ze szpitala i normalnie odżyłam. Do zarzucania doraźnego nie polecam, nie kopnie.
Ale piszesz "combo" czyli do tego leku jaki jeszcze brałaś ?

Kurde opis normalnie cudowny jakby tak na mnie zadziałał.

Dostałem to od magika na schizy jak zmniejszam dawki opio i benzo.
Mam brać na noc jedną tab chyba 25mg przez 10 dni a później już jechać na 50mg ale najgorsze jest to że ja jestem "nocnym Markiem" i to w chuj xd

Nie wiem, uzależniłem się od tego stanu i metody że siedzę no 90% w nocy, gaszę światło, odpalam sobie tableta, słuchawki załaczam, biorę sobie opio i benzo, czasem pregabaline i czy to gram, czy oglądam, czy czytam to leże sobie pod kołderką i przez tyle godzin nikt nic do mnie nie mówi itd 🩵 no i w ogóle sobie wbiłem że szkoda życia a dla mnie nawet takie coś jest fajne.

Czasem zwisa załapię i zasypiam z tabletem w ręku ale za dnia nie śpię, no może z 2h czasem jak jestem naprawdę wyjebany...

No i wracając do tematu za chuja nie wiem kiedy mam brać ten lek...

Czy naprawdę 25mg a później 50mg mocno działa ? Chodzi mi solo brane no i wtedy nie brał bym w nocy opio i benzo i siedziałbym na tym leku.

No jedyny sposób to sprawdzenie na siebie jak to będzie działać.

A jeszcze mam pytanie bo poczytałem trochę wątek i userzy się wymieniają zdaniami że są dwie podobne do siebie nazwy...

Ja mam perazin i tabletki są białe i okrągłe także nie wiem ocb bo oni piszą tutaj o zupełnie innych kolorach tabletek... Ale to z pierwszych stron wątku to było to kupę lat temu to może się zmieniło. Dobra wrzucę jedną 25mg jak osłabie się przez te "nocki" i zdam relacje.

Bo ja tak samo nawet już na dwór nie wychodzę, przy życiu trzyma mnie jeszcze świat wirtualny...
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 443 / 93 / 0
Perazyna i od Hasco i od Labor jest lekko żółtawa jakby ktoś się pytał o kolor. Bardziej polecam tą od Labor.

Na mnie ona działała głównie zamulająco. Poza tym wpływa też na wydzielanie prolaktyny, przez co może pojawić się ginekomastia jako skutek uboczny. Choć w tej kwestii dużo gorszym lekiem jest Sulpiryd, po którym poziom prolaktyny skoczył mi 2x powyżej normy po ledwie 3 tygodniach stosowania i trzeba bylo zrezygnować, bo suty swędziały.
  • 674 / 99 / 0
Na co ta Pernazyna wogóle jest przepisywana przez doktorów. Ja mam brać 150 per day ale nie wiem po co. chyba jaka bede mial problemy ze snem to do rzuce setke do mitrazapiny
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 3404 / 532 / 0
Na wszelkiego rodzaju schizy, urojenia i zaburzenia w tym rodzaju. Dobrze wpływa na sen.

@Palkrolik
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 674 / 99 / 0
Pobiore Ja w dawce 150 zobaczę jak na mnie zadziała...od Neuroleptyków chyba miej chce się pić. Zobaczę
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 3404 / 532 / 0
@Palkrolik

W ogóle 150mg na start to duża dawka... Ja zaczynałem 10 dni po 25mg i po 10 dniach cały czas 50 mg.

Większa dawka jedynie jest przepisywana na start w nagłych przypadkach czyli np. masz duże zaburzenia takie jak pisałem - schizy, urojenia, mania itd.

A chyba nie masz co ? W ogóle te 150mg od lekarza kiedy masz brać - w dzień czy na noc ?
Nie pije się czego ? alkoholu ?
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 674 / 99 / 0
150 mam rozłożone na 3 dawki. 25-25-100. Też na razie odpuszczam bo miałem zapicie i do tego mam jeszcze 15 g medycznej Marichuany. Przeszłem na zasadę albo ćpasz/pijesz albo się leczysz. Nie mam urojeń czy schiz. Mania jakby wkręca się jak dołożę 90 mg Duloksetyny. No i ta Duloksetyna po jelitach mi jedzie. I nie piscie że każda tabletka odpowiada za jelita. Dojelitowe rozpadają się w jelitach a inne przelatują przez jelita do wątroby. Inne w ogóle rozpadają się w jamie ustnej jak mitrazapiny np.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
ODPOWIEDZ
Posty: 304 • Strona 30 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.