Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 795 • Strona 80 z 80
  • 604 / 254 / 0
@Gumijagoda
Rozumiem Cię doskonale. Ja również miałem problemy z oddychaniem, po prostu czułem że nie umiem oddychać, oddech bardzo płytki, w nocy budził mnie właśnie bezdech, zabierało mnie pogotowie, myślałem że umieram, że tak właśnie wygląda początek śmierci. Nie umiałem oddychać, nie umiałem oddać spokojnie moczu, to był Lęk który paraliżuje całkowicie, nie czułem nóg, do łazienki chodziłem na czworaka. Samotność potrafi zabić.
Mamy Nowy Rok.. można mieć postanowienia noworoczne. Ja również mam swoje postanowienia.. Życzę Ci aby twoje się spełniły :)
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 23 / 6 / 0
Dzięki. No i szczęśliwego nowego.

Przekichane, po tym ciągu dochodziłam do siebie 3 dni, 3 dnia był sylwester i chociaż nie wypiłam dużo to znowu mam AZA i zdycham. Pewnie jutro też będzie mnie skręcać.
Nie rozumiem, myślałam, że po takiej krótkiej przerwie jak się napiję to nie włączy mi się aza, będę po prostu zmęczona i pójdę spać a tu taki uj.
  • 31 / 4 / 0
Czytam tutaj i może powinniśmy jednak zdefiniowac ciąg alkoholowy.

Codziennie picia kilku piwek wieczorem to nie jest dla mnie żaden ciąg alkoholowy, tylko codzienne picie piwek wieczorami.

Ciąg rozumiem wtedy, kiedy pijesz CAŁY CZAS z przerwami na spanie, kiedy Cię odetnie itp. To jest dla mnie ciąg, gdy przez kilka dób masz non stop kilka promili, a gdy finalnie przestaniesz chlać, to módl się, żeby syndrom odstaiwenia nie wysłał Cię na intensywną.
  • 1935 / 487 / 0
Nie mordko, to też jest ciąg, nie ważne ile dziennie i w jakich porach, ważne, że walisz codziennie, to dalej jest picie codziennie.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 2178 / 556 / 0
Blokowiska jak najbardziej dobrze prawi. ja wlasnie w takim ciągu już jestem ponad 10 lat. Był okres kiedy brałem opiaty (parę lat) ,teraz mam od dwóch lat problemy z pregabaliną - ale te 4 do 8smiu piwek są pite codziennie.

Dzisiaj mam trzeci dzień bez browarów i mimo obstawy lekowej która zagłusza wszelkie objawy fizyczne to co się dzieje w baniaku jest straszne. Non stop mam przed oczami ziumniutkie piwa. Nawet w mózgu kreują się oszustwa typu -idź chociaz po 2! piwa co Ci szkodzi...
jestem ciekaw ile tak wytrzymam alternatywą jest tylko kolejny detox zamknięty ;/
ODPOWIEDZ
Posty: 795 • Strona 80 z 80
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.