Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Odstawienie benzosów jest sto razy gorsze od zjazdu
26 lipca 2023SerioSergio pisze: Pakowanie się w benzo dla zniewelowania zwały było milion razy poruszane na forum i milion razy mówione jak to tragiczny pomysł.
Odstawienie benzosów jest sto razy gorsze od zjazdu
Ja na przykład na ogół nie używam w ogóle benzosów, przetestowałem sobie wszystkie powszechnie dostępne, zaspokoiłem swoją ciekawość i sposób w jaki działają nie jest dla mnie szczególnie atrakcyjny. Za to stimy już lubię i zarzucenie benzo po tym jak przestaną działać, to jest gamechanger. Od razu się idzie spać i nie marnuje czasu na smutne rozmyślania. Po wstaniu jestem już wypoczęty i sobie uzupełniam płyny i jem sute śniadanie. Mimo stosowania takiego rutyny od dawna, to nie złapałem żadnej wkręty w benzo.
Z mojej strony jeszcze props dla kwetiapiny, bo jest równie skuteczna w pacyfikowaniu mnie w stanie zwały.
Ale oczywiście nie jest to rozwiązanie przy ciągach na amfie i nikt tak nie twierdzi.
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
750 pregi
75 baklo
2mg klona
Kurwa czuję się wspaniale. Stymulacja jeszcze mnie trzyma a te psychotropy do kupy nie dość że zwała skutecznie przegnały to dają mi taką banię że kurwa ciężko to ująć w słowa...! Polecam każdemu kto nie lubi zwałów !! :P
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.