4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Temat poświęcony podbiciu fazy po mefedronie zażywanym doustnie/donosowo lub na inne sposoby np. przez różnego rodzaju leki, substancje
  • 872 / 144 / 0
Jak masz mefedron, a nie jakiegoś cmc to jest już sam w sobie silny, a jak chcesz mieć dobrą fazę to zażywać go w małych ilościach w odstępach jednego miesiąca, a nawet dłużej, bo magia szybko znika.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 6 / / 0
Wiele osób (a na pewno geje) łączy temat z wdychaniem poppersa. To działa, ale przynajmniej ja mam potem niebieskie paznokcie i potwornie się pocę, znacznie bardziej niż po samym proszku,
  • 6 / / 0
Spróbujcie sobie podbić dopaminę wrzucając przed sniffem l-tyrozyne albo jeszcze lepiej nalt.
Bomba jest kozacka 😀
  • 13 / 1 / 0
Ile zarzucić tego Naltu i ile wcześniej przed sniffem? Zaintrygowałeś mnie z tym :)
  • 140 / 35 / 0
@jazdaska Ja biorę l-tyrozynę w ilości 1-3 gramów, ale z rana i prozdrowotnie. Przed kreską brałbym podobnie, ale zaczynając od dolnej granicy i w towarzystwie wit. C oraz wit. B-complex. Dodatkowo odczekałbym 2 godz. po posiłku, a tyrozynę jadł ze 30 min. przed sniffem.
  • 72 / 2 / 0
Ja wpadłem na pomysł, żeby przed przywaleniem w kiche przepłukać sobie nos gorącą wodą. Może to spowoduje, że mef będzie się lepiej wchłaniał
  • 354 / 134 / 1
Jak już to ciepłą z dodatkiem soli,aby utworzyć sól fizjologiczną.Irigasin ma taki zestaw do płukania wraz z solą w saszetkach.Ogólnie lepiej to robić jak ma się zajebany nosek.Na czysty nie ma co,dobrze zrobić to w trakcie posiedzenia z mefką itd.
Fajna sprawa
Wszyscy umrzemy to pocieszające
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.