Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3966 • Strona 397 z 397
  • 154 / 28 / 0
Duża różnica jest pomiędzy średnią dawką GHB (ok. 1.5g), a dużą (2.5-3g)? Spróbowałem dzisiaj tego w dawce około 1.5g, może ciut więcej i powiem szczerze, że dupy nie urwało, był trochę lepszy humorek, takie specyficzne uczucie na mordzie jak po alko i to w sumie tyle, ale euforią tutaj nazwać bym tego nie mógł.
  • 5353 / 1015 / 43
Duża.
Dawkowanie GHB jest większe niż dawkowanie giebla.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 6 / / 0
Witam, jak wygląda miksowanie z mefedronem?
Mówiąc mefedron mam na myśli substancje sprzedawaną przez dila jako mefedron czyli jakies 3cmc, 3mmc lub inne.

Zakładam że można miksować bo widziałem że z GHB/GBL można i podobno całkiem dobrze to wypada ale nie wiem jak z BDO bo ponoś siada mocno na wątrobe i na żołądek.
  • 388 / 93 / 4
@bombardowanie
Parę razy mi się zdarzyło bez większych nieprzyjemności. Jedyna różnica jaką zauważyłem to nieco intensywniejsze efekty uboczne w przypadku wielokrotnego polewania BDO. Podkładka z giebla działała bez zarzutu od rana do wieczora a przy BDO od trzeciej polewki potrafiły pojawiać się irytujące mdłości i bóle głowy.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 154 / 28 / 0
Zajebałem tym razem więcej, tj. ok. 3g GHB na start i powiem, że różnica duża od 1.5-2g. Czułem, że to była dobra dawka, nie było na pewno za słabo, a za mocno mogłoby być gdybym wziął z 0.5-1g więcej. W dalszym ciągu twierdzę, że dupy to nie urywa, moim zdaniem na pewno określanie tego jako "liquid ecstasy" jak niektórzy to gruba przesada.
Wydaje mi się, że to jest efekt przehypeowania tej substancji, po prostu czytając te wszystkie posty wychwalające tą substancję jakby to było chuj wie co, miałem duże wymagania, które nie zostały spełnione. Tak samo miałem z kokainą, też przez opowieści ludzi myślałem, że to będzie chuj wie co, a jak zajebałem to się okazało, że pizda jak po szlugu.

Jak ktoś jest teraz na tym etapie przed zajebaniem tego pierwszy raz, tak jak opisałem wyżej i się zastanawia czy to faktycznie takie zajebiste, to mogę powiedzieć tyle, że bomba podobna jak po alkoholu, tylko że po alkoholu zwykle są dwie ścieżki - wraz z bombą albo włączy się agresor, albo włączy się wieśniak. Po GHB nie włącza się nic, po prostu jest bomba i tyle. Nie odpierdala się tak jak po alkoholu. Nie jest tak śmiesznie jak po alko. Euforia nie jest większa niż ta po alko (porównywalna). Dużym plusem jest oczywiście brak kaca. Tyle z moich obserwacji.
  • 3439 / 523 / 1630
08 grudnia 2023bombardowanie pisze:
Witam, jak wygląda miksowanie z mefedronem?
Mówiąc mefedron mam na myśli substancje sprzedawaną przez dila jako mefedron czyli jakies 3cmc, 3mmc lub inne.

Zakładam że można miksować bo widziałem że z GHB/GBL można i podobno całkiem dobrze to wypada ale nie wiem jak z BDO bo ponoś siada mocno na wątrobe i na żołądek.

Potwierdzam GBL+Stymulanty to zajebisty mix. Jadłem przez 1,5dnia GBL+butylon i było całkiem przyjemnie, a jak wiadomo sam butylon jest do dupy. GBL+mef też dobry motyw chociaż u mnie wywołał pewien stopień "nie ogarnięcia".
Potwierdzam przedawkowanie GBL na mefedronie jest bardzo przypalowe. U mnie symptomy to byly dziwne drgawki, ogromna potliwosc i kompletny nieogar. Niewtajemniczeni bardzo sie niepokoja takim widokiem ;-)
pytanie 1: Czyli jak dawkować GBL do np. 300mg mefedronu?

odp 1:
To trzeba indywidualnie sobie ustawić, na początku fajnie działało 1,5ml ale z biegiem czasu 2-2,4ml jest idealnie ;-)
GBL dobrze się łączy z większością stymulantów. Jedynie co niezbyt podpasowała mi pseudoefka z gblem, jakoś znosiła całkowicie przyjemność gblową. A tak poza tym to amfa jak najbardziej na dużżży plus, kofeina też, chociaż GBL ja przytłacza trochę hehe.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
ODPOWIEDZ
Posty: 3966 • Strona 397 z 397
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.