@jezus_chytrus A co złego w siteczkach, upierdliwe? Ja często stosowałem podkład z tytoniu, a na to wsad właściwy. Wtedy komety nie marnują materiału, ale i tak woda do wymiany po kilku razach.
Miałem też cybuch ze zwężką, ale ta mała przelotka się strasznie szybko zatyka, jeszcze więcej roboty z czyszczeniem. Są też chyba takie cybany z wbudowanym szklanym sitem, ale chyba analogicznie - smoła szybko zasklepia dziurki.
The body or a conscious mind'
Te wypustki w środku są na kostki lodu.
Ja myję po każdym użyciu, bo zwyczajnie nie cierpię zapachu, którym wali bongo po zapaleniu. Musiałbym je na balkonie trzymać.
ktos ma jakis patent na te sitka? kupilem z 2 roznych firm to co wloze do bongo sitko to wyskakuje, probowalem docinac i bylo to samo, nie chce to siedziec sztywno.
Wszystko legit co do pierwszych 3 (żyje w uk)
Kiedyś na szybkości w sumie to sam wpadłem na podobny pomysł, tylko zamiast szkła, zrobiłem takiego "zawijańca" w kształcie kulo podobnym z drutu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.