Kogo przyjmujemy:
Przyjmowane są osoby w wieku 22-50 lat.
Nie opłaca się iść prywatnie, byłem 3 razy w ośrodkach, nasłuchałem się o prywatnych, wiem co mowie mordo, szkoda hajsu, jesteś celebrytą [h] ale to nie kwalifikuje Cię do takiego kroku..
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
09 listopada 2023WRB pisze: @Brutalny
Nie opłaca się iść prywatnie, byłem 3 razy w ośrodkach, nasłuchałem się o prywatnych, wiem co mowie mordo, szkoda hajsu, jesteś celebrytą [h] ale to nie kwalifikuje Cię do takiego kroku..
poprostu mam możliwiść dosyć poważną żeby odpocząć
Z tego co kojarzę to nie od dzisiaj ciągniesz temat pojechania się leczyć, ale czy w końcu byłeś spróbować czy nadal jesteś na etapie jechać czy nie jechać? Trochę to trwa a czas leci, niektórzy myślą że są terminatorami, ale nie, nie ma takich, nie ma co zapominać że to choroba śmiertelna.
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
