Mam zamiar jesc do poki nie poczuje mrowienia w palcach, ponoc wtedy jest ostatni dzwonek zeby odstawic.
Anhedonia, odczyt pamieci, koncentracja. Wszystko to jakos razem jest powiaozane. Jak mam dobry dzien to mysle jak f-16 na poczekaniu wpadaja mi zarty do glowy, wyglupiam sie itd. Pamiec mam dobra bo jak juz sobie cos przypomne to ze szcegolami, ale zeby sobie przypomniec to jest cud. Czuje sie zawieszony w eterze. Przez to ze nie do konca jestem tu i teraz ciezko mi sie na czym skupic.
Co do lęków to miałem epizod i to strogi. Wyleczylem sie noopeptem w sprayu. Niestety kolejne cykle juz nic mi nie daly, poza o ironio wprowadzaniem w stan smutku. Ostatni cykl na noopepcie odstawilem po dwoch tygodniach. Sprawdz PW bo nie chce tutaj za bardzo odbiegac od tematu. Oczywscie bede zdawal tutaj relacje co i jak ten enesaj <3
Link do aktualnego stanu prawnego:
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dzie ... h-18747849
NSI-189 figurował pod numerem 52 w GRUPIE I-P.
Dla porównania ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 11 marca 2021 r., które m.in. wprowadzało NSI-189 do tej grupy:
https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000051801.pdf
Co to oznacza? Można zgodnie z prawem sprzedawać, kupować oraz posiadać tą substancję na terenie naszego kraju.
Tak nawiasem mówiąc, mógłby się przydać tutaj wątek, w którym można będzie przedstawiać propozycje substancji, które nadają się do usunięcia z tej listy. Jest tutaj sporo ludzi, którzy mają doświadczenie i wiedzę wystarczającą do ich wskazania. I nie wykluczone, że osoby decydujące o zawartości listy będą to brać pod uwagę.
@Moderator
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
