Paru sytuacji jednak żałuję najbardziej - kiedyś, kiedy już zaczęłam odzyskiwać zaufanie moich rodziców, pod wpływem impulsu okradłam ich na niemałą kwotę i zwyczajnie uciekłam, odezwałam się dopiero kiedy skończyły mi się pieniądze.
Druga sytuacja- okłamywałam bliską osobę, że mam długi, które muszę spłacić, a kiedy dawała mi pieniądze żeby mi pomóc i żebym te długi spłaciła to kupowałam sobie za to ćpanie. Żadnych długów oczywiście nie było, chodziło tylko o pieniądze.
Jestem zdania, że tam gdzie zaczyna się uzależnienie, kończy się moralność.
Na całe szczęście ja i tak mam hiva, więc to bez różnicy, żyć nie umierać:D
Umawiam się ze starszymi facetami (po 20 lat czasem spokojnie) na seks tylko dlatego że są często dragi
A tak to olewam studia, większość hajsu który dostaje na życie przesrywam na bieda ketony. Tak samo np. na święta
Jestem strasznym chamem, jest ziomek u mnie, normalnie gadamy, mowie mu że muszę iść sie odlac po czym ide sobie walnac w zyle. Albo dosłownie tuż obok starych, gdy w międzyczasie z nimi rozmawiam wale sobie w nos (totalnie po nic, z przyzwyczajenia).
Raz skloniony i zoksiony (chyba skrysztalony też) na schizach poszedłem do psychiatry i mu zacząłem się żalić.
Jestem chujem trochę dla znajomych, chociaż bardziej wewnętrznie, ale zawsze MOJA KRESKA jest najważniejsza. Strasznie się tego wstydzę. Nie oddaję czasem hajsu, na szczęście żadne duże sumy.
Czasem na zjeździe łapie sie na tym (tylko gdy jestem sam) że skubie mefowe kozy co jest kurwa obrzydliwe:S
bo gdy chcą być sobą, uświadamiają sobie
że są nikim
bo gdy chcą być sobą, uświadamiają sobie
że są nikim
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sadodlomlotek_0.jpg)
Farmaceuta skazany na 2 lata więzienia za nieumyślne doprowadzenie do śmierci
Sąd Najwyższy rozpatrywał niedawno wniosek o kasację wyroku, jaki wydano w sprawie farmaceuty, który miał nieumyślnie doprowadzić do śmierci kobiety. Z akt sprawy wynika, że wsypał zmarłej narkotyk do napoju, co doprowadziło do jej śmierci. Farmaceutę skazano na 2 lata pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ecigcuse.jpg)
„Czyste” e-papierosy mogą być bardziej szkodliwe niż aromatyzowane
Aromatyzowane e-papierosy są bardziej pociągające dla młodzieży i młodych dorosłych, dlatego też w wielu miejscach – w ramach walki na nałogiem – wprowadza się ograniczenia czy zakazy sprzedaży tego typu produktów. Naukowcy z Yale University. Boston University oraz University of Louisville porównali skutki wdychania „czystych” liquidów z aromatyzowanymi oraz z niepaleniem. I okazało się, że te „czyste” są pod pewnymi względami bardziej szkodliwe dla zdrowia.