Popatrzyłęm trochę jak jest z dostępnością Modafinilu,ciężko to zdobyć,wiem że są strony w necie ale nie wiadomo czy towar jest dobry czy to tylko cukier,ewentualnie od pewnego doktora można dostać recepte (wiadomo jakiego
ciezko mi powiedziec
ja bym sprobowal sam mph i zobaczyc czy zniknie ci ta twoja 'fujka', a jak slabo to pregabe dolozyc,
ja nie jestem kibicem tych substancji jak cos, na mph zlapiesz tolerke, na pregabe tolerka rosnie wolniej (zalezy czego oczekujesz) a na modafinil najwolniej albo wcale
tu jeszcze pisalem o roznicach ale mega artykul to nie jest
post3706656.html?hilit=modafinil%20mety ... t#p3706656
Cel: wieksza pompa ba silce ale i wieksza czystosc umyslu/motywacja, w tej pierwszej sprawie zamienilbym cytruline na beta alanine i dhea na metanabol, w drugiej duze dawki kofeiny na mix kofeiny z dmaa albo na noopept/sunifram/modafinil (rc) co o tym myslicie? Ma to racje bytu? Czy zupelnie cos innego wybrac?
Beta alanina bardzo dobry suplement i lubię go stosować.
Racetamy i modafinil, które wymieniałeś to wcale nie takie znowu RC. Sunifiram polecam antydepresyjnie i na więcej energii (serio lepiej się czuje wtedy mięśnie ciała i można sobie pozwolić fizycznie na więcej). Noopept to też trochę stymulancik, ale mam wrażenie że bardziej mentalnie. A moda też do ćwiczeń jest elegancki. Te trzy leki to bardzo dobra droga.
Rano:
Dziurawiec
Rhodiola
Ilex guayusa
Imbir
Południe
Kurkuma
Alpha GPC
Wieczór
Ashwagandha
Kava kava
Magnez
Coś zmienić, dodać, usunąć? Jak się porównuje rhodiola do ashwagandhy i czy warto brać obydwa dziennie, to sami z kurkumą i alpha GPC? Ilex guayasa zamieniam z yerbą, czego się spodziewać?
Alpha GPC produkt mocno przereklamowany wcale nie ma tak magicznych właściwości może w dużych dawkach i długim stosowaniu wywalił bym to całkiem i w to miejsce wstawił minerały szeroko pojęte w takiej kolejności Sód/Potas/Wapno/Magnez bo bez minerałów będzie słabo...
Magnez z wieczora możesz wywalić na rano i zawsze w obecności wapna z czego wapno od zwierzęce się nie nadaje za bardzo do uzupełniania, najlepiej zajadać 100g maku dziennie tyle powinno dać 1G wapna i około 300mg magnezu czuli idealne proporcje.
Rano:
Dziurawiec
Rhodiola
Ilex guayusa
Imbir
Lepiej zdecyduj się na jeden lub dwa z nich i stosuj przez miesiąc a jak nie będzie efektu to zmień dołóż coś
choć sam imbir ma już bardzo ogromne i szerokie właściwości zdrowotne nie tylko na mózg leczy cały organinizm, odkażając i wywalając pasożyty.
Znalazłem tu u Was na forum zestaw na odmulenie po alko + mj (w moim przypadku przez kilka lat) i chciałem zapytać co o tym myślicie:
Fenylopiracetam - rano po śniadaniu 100mg i po obiedzie 100mg. Powtarzać przez 25 dni.Obowiązkowy suplement. Dodatkowa stymulacja też pewnie Was usatysfakcjonuje.
CDP-Cholina - 400mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni.
5-HTP - 200mg na 45min przed snem oraz 200mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni. Efekt - uregulowanie rytmu dobowego, poprawa jakości snu, stabilizacja/poprawa nastroju.
Flubromazepam 4mg - 12szt po 1szt wieczorem przed snem co 2 dni. Powtarzać przez 25 dni. Stosować jedynie w przypadku objawów nerwicowych/lęków.
Dodatkowo chciałem napisać że lęków u mnie brak, więc ten Flubromazepam raczej sobie odpuszczę…
Resztę znalazłem na Swiss Herbal - legitny to dostawca? Czy szukać gdzieś indziej?
Do tego dorzucam jeszcze:
Spiruline
Maca
Cordyceps
Lecytynę
Zestaw witamin i mikroelementów, oraz magnez.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i sugestie.
Pozdr
Ashwagandha
Multiwitamina z Minerałami
Dziurawiec
Imbir
Kurkuma
Pytanie z dodaniem czegoś pobudzajacego. Pytanie jak l-tyrozyna czy rhodiola? Mają one jakiś sens?
I do tego coś jak bacopa na umysł, też warta dodania czy effect placebo? I jak ktoś miałby studies o działaniu farmakologicznym naprawdę byłbym wdzięczny. Z góry dzięki
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2ef9213d-42cb-41c3-b1fc-d14dc3cea31d/SAVE_20230607_133331.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250728%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250728T171201Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=18a8df1cebee7d65b5d915595d1c2c054d38d7b4e8e13ad4b97d3c5f1beffa8a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.