ogólnie, jak się tyje / łapie niepotrzebne kalorie to jest znak, że coś się nie tak ... w życiu/diecie
Trzeba sobie usiąść na spokojnie ( albo przy kebabie ) i pomyśleć, co tu zrobić, zmienić aby mieć ciało ... zdrowsze.
Lub po prostu spalić trochę tkanki tłuszczowej ( czy tam pozbyć się "zbędnej" wody z organizmu )
"Rutyna to rzecz zgubna "
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Fuzja - D5
12 października 2023Mefistofeles1945 pisze: Ja próbowałem przeróżnych metod spalacze tłuszczu różne plastry nic nie pomagało po prostu to jest dla mnie coś niemożliwego zrzucić chociażby więcej niż 7 kg nigdy w życiu mi się nie udało ważą około 115 kg i mam cholerny problem ze zrzuceniem wagi.
Mam po prostu większy żołądek niż inni I wystający bebek i no za cholerę nie potrafię zrzucić więcej jak 7 kg ciężkie ćwiczenia fizyczne może nie tyle ciężkie co z wypłacanie tej wody całej jazda na rowerze gimnastyka siłownia basen nic nie pomaga po prostu nic od 20 lat ważę 115 kg przy wzroście 1,76 m Nie potrafię zrzucić nic nie wiem co bym musiał robić. Chyba jedynie operacja zmniejszenia żołądka o połowę ale ja się nie kwalifikuję ponieważ nieważne 158 kg i nie mam otyłości nadzwyczajnej tylko zwykłą otyłość brak słów nie pomaga nic na schudnięcie więc jak 7 kg w życiu nie schudłem to jest po prostu katorga w sensie takim że nie potrafią nic schudnąć nawet jakbym chciał bardzo się starał deficyt kaloryczny białko większe w diecie mniej tłuszczy jedzenie jedzenia mniej o połowę a czasami nawet i 3/4 nie daje mi nic więcej niż pięć góra sześć kilogramów i dalej się nie da ja nie wiem co jest grane ze mną ludzie.
Słuchaj, problem się kończy i zaczyna w głowie. Najlepiej redukcję zaczynać właśnie od siadania, wywnioskowania, dlaczego tyje, co daje mi te kalorie i co mógłbym na początku zmienić, aby łapać ich mniej. Tu nie chodzi o to, żeby jeść sałatę i zdrowe przekąski do końca życia. Nie tyje się z dnia na dzień i nie łapie masy. A przerażający jest fakt, że mamy w Polsce ogromny wskaźnik otyłości (z roku na rok większy).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
14 października 2023FAMAS1980 pisze: Jedynie co genetycznie możemy mieć to sposób tycia. Jeden będzie tył tylko na brzuchu, a drugi równomiernie na ciele. Ja jestem w tak chujowej sytuacji że moja otyłość objawa się wielkim brzuchem, a w innych partiach brak tkanki tłuszczowej i wygląda to tragicznie, bo łapki takie szczupłe, zero tłuszczu, nogi akurat wyrzeźbione, bo dużo biegam, ale brzuch przy 82 kg dalej sporawy, ale już ostatnia prosta : )
Fuzja - D5
Próbowałeś wszystkiego oprócz liczenia i ważenia żywności ;)12 października 2023Mefistofeles1945 pisze: Ja próbowałem przeróżnych metod spalacze tłuszczu różne plastry nic nie pomagało po prostu to jest dla mnie coś niemożliwego zrzucić chociażby więcej niż 7 kg nigdy w życiu mi się nie udało ważą około 115 kg i mam cholerny problem ze zrzuceniem wagi.
Mam po prostu większy żołądek niż inni I wystający bebek i no za cholerę nie potrafię zrzucić więcej jak 7 kg ciężkie ćwiczenia fizyczne może nie tyle ciężkie co z wypłacanie tej wody całej jazda na rowerze gimnastyka siłownia basen nic nie pomaga po prostu nic od 20 lat ważę 115 kg przy wzroście 1,76 m Nie potrafię zrzucić nic nie wiem co bym musiał robić. Chyba jedynie operacja zmniejszenia żołądka o połowę ale ja się nie kwalifikuję ponieważ nieważne 158 kg i nie mam otyłości nadzwyczajnej tylko zwykłą otyłość brak słów nie pomaga nic na schudnięcie więc jak 7 kg w życiu nie schudłem to jest po prostu katorga w sensie takim że nie potrafią nic schudnąć nawet jakbym chciał bardzo się starał deficyt kaloryczny białko większe w diecie mniej tłuszczy jedzenie jedzenia mniej o połowę a czasami nawet i 3/4 nie daje mi nic więcej niż pięć góra sześć kilogramów i dalej się nie da ja nie wiem co jest grane ze mną ludzie.
Offtop / D5
Jak ma schudnąć kobieta, która je tylko gotowce, a jej zero kaloryczne to 1600? Placki ziemniaczane, coś słodkiego, czy nawet pierogi to już ¾ zapotrzebowania.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina

