Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
ODPOWIEDZ
Posty: 2802 • Strona 280 z 281
  • 1037 / 245 / 0
Mam tego Mipta z dość sprawdzonego żródła ale na jasno beżowy to mi nie wygląda da rade jakoś oczyścić ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 401 / 21 / 0
Czy 4homipt da radę rozpuścić w alkoholu czy wodzie destylowanej?
Ile czasu mniej więcej może sobie stać w takim roztworze 4homipt bez utraty właściwosci?
  • 605 / 156 / 0
03 czerwca 2017Fatmorgan pisze:
Tryptaminy (homet/homipt) szybko degradują w wodzie - po kilku dniach r-r zmieniał kolor co raczej niczego dobrego nie oznaczało. W alkoholu i ciemnym miejscu roztwor trzymał się prze 3 miesiące bez zauważalnego spadku mocy
@essen W wodzie słabiej się rozpuszcza, niektórzy próbowali podgrzewania, ale wtedy coś tam może się rozłożyć, więc lepiej wybrać spirytus.

Wg mnie najlepiej trzymać proch w lodówce i przygotowywać roztwór zaraz przed aplikacją.
'Never know who's behind the wheel,
The body or a conscious mind'
  • 1512 / 389 / 13
Nawet ciekawa substancja, jedyne co wkurwia to ten dziwny deliryczny bodyload - chce się srać i wymiotować, do tego raz zimno-raz ciepło, ale jak już się to przezwycięży po mw 30 minutach to jest bardzo śmiechulcowo.

Moim zdaniem wizualnie i mentalnie bliżej temu do umiarkowanej dawki grzybów psylocybów niż kwasowi, nie ma takiego srogiego mindfucku. W ogóle to moja pierwsza tryptamina po której normalnie zasnąłem bez zbędnego wiercenia sie w łóżku (chociaż trochę wróciłem zmęczony szlajając sie w plenerze) a zarzucałem jak już sie ściemniało.
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 113 / 66 / 0
@essen rozpuść w etanolu, najlepiej w spirytusie a nie w wódzie. Myslę że w zamrażarce mogłoby spokojnie postać z rok, półtora, może nawet trochę dlużej, chociaż co do tego nie mam pewności bo żaden roztwór tryptamin u mnie nie dożył takiego wieku %-D
  • 401 / 21 / 0
Dzięki Panowie za odpowiedzi.

Kiedyś tryptaminy jadłem bez żadnych zabaw w rozpuszczanie w roztworze ale chyba jestem zjebany i w dzisiejszych czasach uważam że warto testować proch czy nie jest zanieczyszczony jakimś syfem typu nbome czy jeszcze gorzej fentanyl. Tego drugiego sie zajebiscie obawiam :)
A inaczej jak proch w roztworze to chyba nie da się skutecznie przetestować, prawda?


A ciągnie do homipta. To był pierwszy psajko, który mnie rozdziewiczył i mam po nim piękne wspomnienia.
  • 3688 / 609 / 1
Ja właśnie wspominam bodyload w postaci zimno ciepło poty, zimne dłonie i stopy.
Falowo mnie nadchodziło uczucie "o, zaraz będzie fajnie" tylko po to żeby ustąpić następnemu najazdowi "kurde, znowu nie wiem czy stać, czy siedzieć czy się ruszać" itd...
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 6 / / 0
moj pierwszy psychodelik. lajtowa tryptamina, w sam raz na pierwszy raz :P
  • 916 / 171 / 0
31 marca 2024essen pisze:
Czy 4homipt da radę rozpuścić w alkoholu czy wodzie destylowanej?
Ile czasu mniej więcej może sobie stać w takim roztworze 4homipt bez utraty właściwosci?
Mój rozwarsrwia się po około tygodniu. Po 2 już wyraźnie stracił na aktywności. Alkohol 80% lodówka. Nie wiem co poszło źle, może jakieś resztki po syntezie?
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 5283 / 949 / 0
Tryptaminy nie są stabilne w roztworze i szybko degradują. Najlepiej przechowywać je w proszku dobrze zapakowane w temperaturze pokojowej, może być lodówka.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
ODPOWIEDZ
Posty: 2802 • Strona 280 z 281
Artykuły
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.