Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1281 • Strona 128 z 129
  • 662 / 118 / 0
@OpiateSoldier 4g tramadolu?? O chłopie, to już nie wiem czy nie lepsze byłoby tkwić na silniejszych opio, musisz iść na detox gdzie Ci z tego zejdą metadonem, tak jak w przypadku silnych opio tu nawet nie ma innej możliwości chłopie trzeba Cię obstawić lekami, jeśli bierzesz takie dawki na pewno do tego bierzesz kosmiczne dawki clonazepamu, detox nie tyle co będzie nieprzyjemny jako skręt czysto opioidowy, to zejście serotoninowe itp cholerna depresja bezsenność z która nie dasz sobie rady w domu to raz, dwa zagrożenie epilepsją, powiem Ci chłopie żeś sobie biedy napytał, niby słabe opio, a rabanu przy schodzeniu będzie tyle co przy kosmicznych dawkach majki iv helu czy fenta, tylko szpital detoksykacyjny na metadonie polecam świecie, dobra opieka medyczna no i schodzą lewometadonem, od jakiegoś roku, życzę powodzenia oby się udało
  • 211 / 75 / 0
@OpiateSoldier
Przejebane i tyle ...
Kolega @xantiago napisał dosyć. Ośrodek a potem terapia. Współczuję
  • 662 / 118 / 0
@porkchop wiem, ze w takich sytuacjach powinienem zachować powagę sytuacji i zwykle to robię ale chłop wygrał wszystko co można tekstem „witam bardziej doświadczonych użytkowników Tramalu” popłakałem się, chuj, ze jest rekordzistą jakiego widziałem jeśli chodzi o tramadol, nie wiem czy chłop myślał ze takie dawki są normą? 😅
  • 1160 / 127 / 0
Mamy chyba rekordzistę. Mnie dawki powyżej 2 g do niczego nie prowadziły, poza tym że czułem się źle. Podziwiam ile może wytrzymać ludzki organizm.
  • 211 / 75 / 0
Moim zdaniem wchodzenie da dawki ponad te ulotkowe ( 400 mg per doba - NIE NA RAZ) to znacznie większe szanse na różne przeszkadzające / irytujące / niebezpieczne slajdy.

Ja ostatnio (trochę wstyd , ale dużo mam roboty , bardzo dużo) 2 x na tydz biorę po 600 mg, raz 400 mg. Wcześniej tego 400 mie przekraczałem . Robię tak raptem od niedawna, troche ponad miesiąc. Wlazły zaparcia o wiele mocniejsze , sen jeszcze gorszy , rano jakoś się ogarniam ale jest ciężko. Libido lezy i kwiczy. Sen coraz gorszy. Depresyjny nastruj, poranki to TORTURA . Znacznie gorsza forma w dni OFF (bo to wtedy nam ww objawy ). Sam powinieniem cos ze soba zrobic skoro mendrszkuje. Zima to dla mnie mniej pracy.

Natomiast :

Dawki ponad gram to jak dla mnie osobista porażka, zwraczenie i powód do oficjalnego przyznania się przed najbliższymi i samym sobą do tego że mam bardzo duży problem i muszę do lekarza ... w szpitalu.
No bo Ty tego sam juz nie dasz rady odstawic. NI CHUJA.
  • 3360 / 512 / 0
Ale słyszałem że jak sam sobie nie pomożesz to nikt ci nie pomoże.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 5177 / 948 / 40
Na szczęście tolerancja szybko spada. Tydzień przerwy wystarczy, choć wiem że to trudne...
Raz 1100mg ledwo smyra, innym razem 400mg grzeje aż miło.
Osobiście od jakiś 5 lat jestem wjebany w to gówno.
Witam w klubie.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3360 / 512 / 0
To fakt tolerka spada tak jak mówisz, pamiętam mój ostatni detoks szpitalny, byłem 3 tyg ale zaczynałem tam od 600mg dziennie i przez cały dtx i tak bylem na oparach (bo wypisałem się na własne żadanie).

No i może ostatni tydzień byłem na tych oparach typu 50mg x3 a później dwa razy dziennie i pamiętam że przemyciłem pod językiem 50mg (w kapsułce) i wrzuciłem 100mg i szczerze mnie zgrzało, wrzuciłem te 100mg na raz (i nie liczyłem na nic) a tu po 30-40 min ciepło na ciele z wiadomo takimi drapaniem i od razu na szlugę, gadane itd.

Ale z drugiej strony medalu też szybko idzie do góry tolerka jak już wskakuje się na większe dawki.

Ja od jakiegoś czasu mam taką teorię że jak na daną substancje tolerka idzie szybko do góry to tolerka też szybko opada (to tylko moje zdanie oczywiście nie poparte 'chyba' żadnym naukowym doświadczeniem).

Dużo też robi wiek i różnego rodzaju przemiany metaboliczne w organizmie, bo ja doświadczyłem/doświadczam już całkiem inne funkcję substancji jak z przed kilku lat. Np. jedna jest taka że dana substancja co nie włożę do ryja to zaczyna działać np. po 5 min.

Ja obecnie jestem na DHC ale w piątek będę miał trampka i czuję że (mimo że ćpam DHC codziennie) to spadła mi tolerka. Fakt okaże się to jak będę miał t - i zobaczę 200mg jak zadziała.

DHC jest w sumie spoko na zejście z tramca bo wiadomo nie działa tak potężnie na serotoninę jak tramal i jak jestem na DHC to fakt ugrzany jestem ale czasami nawet często bez dobrego (nie b. dobrego) nastroju.

Też się męczę z tym skurwysyństwem ponad 5 lat i tak się zastanawiam - czy ja kiedyś to rzucę.

A to tylko opio, poza tym wjebka w benzo i trochę w pregę.

@london5
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 1 / 1 / 0
Oj... osobiście nie polecam, po zjedzeniu w ciągu całej dużej paczki, jadłem dużo, szybko paczka mi się skończyła, ale to co było później po odstawieniu to masakra, długo mi zajęło aby dość do równowagi psychicznej, fizycznie też nie obyło się bez problemów, więcej tego gówna nie chce dotknąć.
  • 1 / / 0
Hejka jestem nowy . I tramadol kocham całym sercem ;3 od 3 lat już mnie męczy i dręczy . Doszedłem do dawek 3-4 gram poszedłem na odwyk. Byłem tam tydzień, zeszłym do dawek 800 mg i niestety musiałem opuścić odwyk z powodów prywatnych . Teraz znów dochodzę do dawek 3 gramów ( półtora rano półtora wieczorem ) do tego po półtora graną pragabaliny ( staram się ograniczyć bo już zapomniałem do czego kuśka służy) i nie mogę wejść wyżej . Każda dawka nad ( tolerancja moje kosmosu już sięga ) powoduje atak drgawek i padaczkę . I co ja mam zrobić ? Nie da rady żebym cokolwiek zszedl ( aż tak jestem wjebany ) aczkolwiek wiem że to dużo by pomogło.

Przeniesiono do odpowiedniego tematu ~ Atro
ODPOWIEDZ
Posty: 1281 • Strona 128 z 129
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.