Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
  • 2845 / 277 / 0
30 września 2019jsc pisze:
@up odpowiadam sam sobie - do gruzji ponoć nawet i z wwiezieniem Ibupromu czasem potrafią być problemy, a czasem ponoć wchodzisz jak do siebie jakbyś przekraczał granicę w Cieszynie więc na dwoje babka wróżyła.
szkoda że kurwa debilu sam sobie nie odpowiedziałeś i nie opowiedziałeś zebranemu gremium jak to było w praktyce jak w 2019 tam byłeś, a teraz ta informacja przy ponownej wizycie by Ci się przydała, ale niestety Twój zaćpany rozum nie pamięta

żeby nie było offtopicu - Gruzja piękny kraj
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 2845 / 277 / 0
Re: Gruzja
Nieprzeczytany post autor: jsc »
Tym razem odpowiem dla potomnych i może samego siebie bo chętnie bym znowu wrócił do tego pięknego kraju.

ostatecznie potrzebną mi do przeżycia dawkę opio i benzo przekitrałem zawinięte w chusteczkę i w gaciach, nie chciałem ryzykować czy mi blistrów nie zajebią, ale niepotrzebnie

Jak wysiadłem na lotnisku w Kutaisi ze swoim podręcznym plecakiem to mam wrażenie, że mógłbym tam (jakby było dobrze skitrane żeby nie śmierdziało, bo przy odprawie paszportowej mnie przytrzymali z 5 minut jakby mi źle z mordy patrzyło) to mógłbym tam wnieść w tym plecaku co dusza zapragnie bo nikt go nawet nie dotknął.

Natomiast na drodze powrotnej skurwysyny dokładnie patrzyli na skanerach co w plecakach, miałem dwa razy po pół litra (jakiś ichniejszy rum i czaczę kupione tego samego ranka na bazarze od kochanych gruzinek) i zamknięte w worki foliowe. Niby wiedziałem, że do Unii można wwieźć tylko jedną połówkę, ale głupio się łudziłem, natomiast nie dość, że skurwiele wyjebali mi i jedną i drugą nie pozwalając wnieść na pokład nic, to jeszcze skurwysyn nie pozwolił mi ich w siebie wlać tylko od razu wywalił do kosza :(
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.