ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
  • 2840 / 399 / 1101
Jak się ma Twoja miejscówka? Jak dobrze mnie pamięć nie myli, gadaliśmy o niej i byłeś zadowolony. Nadal jest niczym "strzeżona forteca"? Coś zmieniałeś? Ktoś się pałęta, były jakieś przypały czy nadal spokój? Ciekaw jestem, bo dawno nie miałem okazji zapytać. A jednak jak wiemy — bezpieczeństwo przy takiej zabawie najważniejsze.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 2845 / 277 / 0
dawaj Jezus jakieś focie słoików :) aż jestem ciekawy jak wygląda efekt końcowy
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 11845 / 2298 / 0
Na spocie niczego nie zmieniałem - jedynie skracałem wiklinę, która piekielnie szybko pnie się w górę. Zmienianie biegu rzeki nie wchodzi w grę więc to nadal wyspa.
Tylko raz miałem tam spotkanie - jakieś 10 metrów od wielkiego P1 x Early Skunk, który nie był jakoś szczególnie ukryty. Wtedy spot był jeszcze głównie kamienisty i łatwo było się tam dostać. Starszy, ok 60 lat chłop przyjechał sobie tam na rowerku krzyżówki rozwiązywać. Podszedłem do niego spokojnie i zaczęliśmy rozmawiać o jakiś pierdołach. Powiedziałem, że tu zupełnie niedaleko właśnie trwa wielki wysyp borowików z ameryki (nie kłamałem) więc szybko się zawinął i poszedł. Więcej się nie pokazał, a to był czas, że byłem tam codziennie.
Potem tylko spotkania z jakimi psami, które się tam puściły za dziczyzną. Nie widziałem też żadnych oznak, by ktoś się tam plątał, co trochę dziwi, bo to jednak nie odludzie.

Jak zasłoikuję Sour Diesla, to porobię jakieś foty. Generalnie wynik nie jest nawet w połowie tak dobry, jak z zeszłorocznych auto, ale trochę tego jest. Muszę też zacząć testować, bo póki co tylko Strawberry Pie paliłem i jest bardzo przyjemna. Użytkownicy nieco mocniejszych substancji powiedzieliby, że "ciarzasta" - po ok 30 minutach zaczynają się ciarki na całym ciele, ale głównie w głowie. Bardzo przyjemny stan.

Dziś pierwszy deszcz od początku czerwca, na który miałem w 100% wyj**ne - coś pięknego ; ) Ścięcie tego ostatniego auto w zeszłą niedzielę było dobry ruchem, bo spleśniałby na pewno i zostałyby ochłapy.
  • 11845 / 2298 / 0
Sorki, ale póki co problemy techniczne nie pozwalają na zrobienie fotek. Będzie za to kilka słów o auto Sour Diesel, którego właśnie zasłoikowałem i był robiony test z godzinę temu. Nabiłem bongo z takich najmniejszych kwiatków, których nie ma sensu łączyć z większymi. Pierwsze co, to smak i odczucia - zero drapania, a to dopiero wysuszone. Bio nawozy chyba jednak robią różnicę.
Generalnie bardzo pozytywna faza i dość mocna. Paliłem ją już na pewno i to nie jest staf dla nowicjuszy, choć w moim wydaniu nie ma aż takiej psychodeli. Raczej euforycznie i błogo. Głównie sativa, ale na sam koniec czuć indicą i można spać.
Wyszło tego jakieś 20g więc bez szału, ale jakościowo bardzo dobre. Po zmieleniu zapach nieziemski.
  • 11845 / 2298 / 0
Mały update. To co zostało, to same Black Domina x Afghani auto. Prognoza pokazuje jeszcze 2 tygodnie sensownej pogody, a potem lipa - 11-12 C w dzień.
Zeszłoroczny krzak ścinałem jakoś na początku listopada i dał mega zbiór. Tegoroczne to przy nim kurduple i może ten fakt wpłynie w jakimś stopniu na szybkość dojrzewania, ale to tylko niczym nie poparta pseudo teoria. Daję im normalnie jeść i podlewam co drugi dzień (mały D tour podczas biegania). Zamierzam trzymać ile tylko się da, choć pleśń wbije na 100%.

Póki co nie testowałem jeszcze nic nowego - czekam na "specjalną okazję". Spaliłem za to małą kulkę haszu zdrapanego z nożyczek po trymowaniu zmieszaną z taką drobnicą sour diesla i był ogień jak cholera. Jedna z moich ulubionych odmian, które świadomie paliłem. Zapach w słoiku ułożyć się już w miarę i jest boski. Wystarczy 10 sekund, by zasmrodzić konkretnie całe mieszkanie, a wietrzyć trzeba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2840 / 399 / 1101
A co ze zdjęciami tych słoików, o które pytał @jsc? Możemy się czegoś spodziewać, czy raczej lipa?

Co do pogody, obserwuj bacznie. Teraz to będzie loteria, zmieniać się będzie jak w kalejdoskopie, a miałbym na uwadze ciągłe zmiany i wahania. Jesień potrafi być kapryśna.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 11845 / 2298 / 0
Będą fotki. Co się stanie z tymi krzakami, to już mi nie zależy specjalnie.
  • 2840 / 399 / 1101
Szkoda, bo myślałem, że dociągniesz to do końca. ☻

W każdym razie czekam na fotki słoików. Fajnie, że ten rok był "twoim zdaniem" jakoś w miarę obfity. Jesteś w stanie stwierdzić (tak na przestrzeni 5 lat wstecz), który rok był dla Ciebie najlepszy i jakie wnioski podczas ilości takich upraw wyciągnąłeś? Ciekawi mnie bardzo, jakie doświadczenia na przestrzeni lat wyciągałeś, oraz jakie mankamenty, czy też problemy mogły tobie towarzyszyć.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 11845 / 2298 / 0
Oczywiście, że doprowadzę do końca.

Ten rok był mega słaby pogodowo i wyszło takie minimum przyzwoitości (ilościowo).

Zdecydowanie najlepszy był zeszły sezon. Zebrałem od groma - szczególnie Blue Shaman'a, ale automaty też dały konkretny wynik. Jak już będę pstrykał foty, to muszę koniecznie zrobić też zeszłorocznym topom, bo są o niebo lepsze wizualnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.