Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 329 • Strona 33 z 33
  • 61 / 4 / 0
Słuchajcie jak to gowno odstawic biorę ogólnie od czerwca 2 razy 75. Parę dni teraz brałem 225 mg dziennie. Nie chcę mieć objawow odstawiennych a chce jak najszybciej zejść bo mi szkodzi

przeniesiono do odpowiedniego wątku - detronizator
  • 158 / 47 / 1
Bardzo mała dawka,ja bym odstawiał od razu,a jak sie boisz to zostaw na jakis czas jedna tabse

przeniesiono do odpowiedniego wątku - detronizator
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 61 / 4 / 0
Czy klon lub alprazolam niwelują objawy odstawienne pregi?

przeniesiono do odpowiedniego wątku - detronizator
  • 512 / 147 / 4
Trochę tak ale no z benzo gorzej się schodzi niż z pregi (no i dłużej). Ale tak, doraźnie jak najbardziej podczas odstawiania pregi możesz się poratować clonem. (alprą raczej nie). Jeżeli masz dostęp to bromazepam no i diazepam również profilem pasują.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 265 / 86 / 0
Mi tam relanium wręcz utrudniało schodzenie z pregi. Przez już totalną amotywację po benzo dostawałem jeszcze więcej depresji i poczucia bycia zerem. Relka pomogła mi jedynie "lepiej" przespać noc wzięta wieczorem, ale tylko raz, bo przez to co napisałem powyżej, darowałem sobie benzo.
  • 397 / 46 / 0
Takie pytanie. Czym zbić bóle neuropatycze schodząc z Pregi. Dostałem to od lekarza właasnie na to. Słabo pomaga a ja nie chcem już tego brać. Dodam że biorę Clona na padaczkę zamierzam w następnym tygodniu iść na terapię. Dziś jeszcze zjadłem 75 rano. Ale już wieczorem nie chce. Mam naurovit. Coś się może jeszcze przydać czy czas tylko ?
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 512 / 147 / 4
@Palkrolik gabapentynę powinno się dać (raczej w dużych dawkach). ketamina powinna też pomóc (ale to działa krótko).
Ale ja bym nie odpuszczał tej pregabaliny, nic lepszego nie dostaniesz, zrób sobie drug holiday i potem wróć do niej, 300mg+ powinno działać jakoś.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 397 / 46 / 0
@Detronizator2

Tylko ona jebie mi po jelitach a i tak mam polipatowosc. i nie fajnie trochę jest. W poniedziałek jadę na 8-9 tygodni terapi. Może tam coś poradzą. Ja i tak biorę Clona na padaczkę 2 mg. ( będę musiał przepemycic. I dopiero jak odpocznę może będę się zastanawiał nad inną substancja. To jednak sugerując się twoją wypowiedzią będę brał ta 150 per day. Zero alko, Terapia a potem zastanowię się nad klonem. Nawet gdzieś na innym forum wyczytałem że ludzie biorą tego Clona na padaczkę( jedna babka z jakimś dodatkowym lekiem). A ja powtarzam po raz enty. Nie chcem brać walproinianow. Dzięki za odpowiedź szybką
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 101 / 35 / 0
@Palkrolik mi też jebała grubo po jelitach i nabawiłem się zespołu jelita drażliwego, przez jakiś czas musiałem uważać z tym co jem, bo potrafiłem się zbełtać
dodatkowo ten stan wzmagał chętke na piwo i chlałem browary i napoje gazowane więcej niż powinienem
ODPOWIEDZ
Posty: 329 • Strona 33 z 33
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.