25 lipca 2023bbygang13 pisze: Czym sie rozni mewa za 50 zlotych za sztuke od mewy za 70 za sztuke? Czy faza jest jakas inna? Lepsza ?
Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi!
14 sierpnia 2023Krychul1992 pisze: Czyli 3mmc jest słabsze od 4mmc czy działania są inne?
z drugiej smyraja praktycznie te same receptory i z podobną siłą...
z tym, że mefedron "łatwiej" kontrolować z uwagi, że działa krócej ale za to jak sobie pierYdolniesz dawkę 250mg... to Cię wystrzeli w kosmos,
gdzie przy 3MMC tego typu dawka będzie bardzo SI, do tego długośc działania może się pokleić nawet do 3 godzin, kwestia kto co lubi
(w zależności od tolerki i sortu ).
albo raz a konkretnie, albo sobie gibasz samarkę na 10x i smyrasz wężoida w dawkach po 50-100mg na imprezie mając na prawde prawilny klimat w głowie, bez zatkanej kichawy jak w przypadku "chlorów".
a jak tenj shit zidentyfikować? zakładająć, że nikt nie dosypał nic znieczulającego typu lidokaina, to taki mef potrafi ładnie zmumifikować Ci mordę podobnie jak prawilny koks ( chociaż koks to robi wybitnie ;) )
zdarza mi się tak, że po zażyciu mefedronu moja twarz zmienia wygląd. Pomijając zupełnie kwestię źrenic, mogę wspomnieć na pewno o uwydatnionych kościach jarzmowych, żuchwie i kościach policzkowych. Buzia nabiera nagle niesamowitego kolorytu, wszędzie nieskazitelna cera, perfekcyjna barwa ust i zarost oraz brwi odznaczające się na twarzy wyraziściej niż gdy jestem trzeźwy. Jednym zdaniem: wyglądam bardzo zdrowo i skrajnie seksualnie. Zdarza się też, że w jakimś stopniu zmienia mi się sylwetka. Czy wiadomo coś więcej na ten temat? Dlaczego tak się dzieje? Czy ma to związek ze zmianą ciśnienia krwi na wysokości głowy? Jak ktoś badał sprawę, to dawajcie albo jakieś własne obserwacje nt. czy zauważyliście u siebie podobne rzeczy.
Wydaje ci się przez wystrzelone neuroprzekaźniki,że wszytsko jest piękne i wspaniałe,w tym ty. Z zewnątrz wyglądasz na pojeba co przegląda się w lustrze jak mu szczęka i oczy latają we wszystkie strony świata
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/cee0f4d6-36fb-47ca-ab0b-f57e5fed102a/l.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250727%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250727T084301Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=eea59b41e7d6d411fd3d9a15823d6420090de2ce74c219dafd7b790d992f502a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.