Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 802 • Strona 81 z 81
  • 2842 / 503 / 0
Byłem w 4 okolicznych aptekach i wszędzie można tylko zamówić, i wróciłem do punktu wyjścia i zamówiłem w swojej osiedlowej aptece, babka nie była pewna ceny i ja poprosiłem żeby zapłacić, i dałem dychę awansem z góry. jutro będzie. tzn cały czas piszę o tym suplemencie MB-active.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2842 / 503 / 0
Dopiero dzisiaj doszło do osiedlowej apteki, 8 zł 60 gr. Ja cały czas myślałem że to plusz do wypicia, ale na podkład arbuzowej puszki tigera walnąłem tylko jedną tabletkę, i praktycznie bardzo szybko efekt nie klasycznego stimu tylko rozjaśnienia bardziej usunięcie zmęczenia głowy niż dodanie szybkości. Kurde żeby tylko tolerki to nie robiło. Ale na tą chwilę jestem kontent, i będę dalej, pod warunkiem braku uodpornienia na ten suplement.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 802 • Strona 81 z 81
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.