Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
37
29%
Thioco
89
71%

Liczba głosów: 126

ODPOWIEDZ
Posty: 9947 • Strona 968 z 995
  • 294 / 41 / 0
27 maja 2023peter44 pisze:
chce zacząć swoją przygodę z opiatami. kupiłem wczoraj w aptece thiocodin i wziąłem 6 tabletek żeby sprawdzić jak zareaguje mój organizm. pytanie: czy moge dzisiaj wziąć 10 tabletek, czy mój organizm już wykreował jakąś tolerancje na kodeine i powinienem poczekać?
Wow
Jesteś odważny człowieku
Masz chęć wziąć,
By czuć się bez lęku
Spróbować się zrujnować?
  • 164 / 12 / 0
Elo ludzie. Zakupiłem Efferalgan Codeine gdzie siedzi 30mg kodeiny w 1 tabsie. Jak zeżre 3 lub 4 tablety popijajac napojem to wgl coś poczuje??? Wyjdzie 90-120mg kodeiny. To byłby mój 1-szy raz z kodeiną ( no i być może ostatni bo nie wiem czy wgl mi się to spodoba tzn ten stan ).
Fatal Error.
  • 155 / 42 / 0
@yakubu86
Poczujesz, ale nie spodziewaj się fajerwerek.
Nie ma, że za mocno.
  • 3090 / 465 / 1
29 maja 2023jak89 pisze:
27 maja 2023Retrowirus pisze:
No właśnie ja też się kiedyś wpakowałem w przyzwyczajenie praca= koda
I faktycznie- byłeś fajniejsza wersją siebie

No ale dzien w dzień to żołądek i skóra się zaczęły psuć .pomijając już kwestie kosztów i ewentualnego dola\skrecika przy przerwie
No i tolerka.
A co miałeś ze skórą, jeśli mogę więc?
Na dłoniach skóra się zaczerwienia, pęka, jest sucha, niby liszaje. Podobnie przy kącikach ust. Pęknięcia, strupy i czerwone placki. No uczulenie albo reakcja na długą ekspozycje. W sumie to zatrucie
To akurat przez sulfo,.bo wiadomo- thio wygodny i szybki.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 164 / 12 / 0
30 maja 2023lesdoxem pisze:
@yakubu86
Poczujesz, ale nie spodziewaj się fajerwerek.
Czyli lepiej zeżreć więcej. Te wymioty, swędzenia i inne objawy są ZAWSZE przy przyjęciu np. 150mg??? Czy tylko sporadycznie i nie u wszystkich? Bo jak zawsze to strasznie przypałowe branie wgl tego 😶 i chyba sobie zostawie jako zwykły lek przeciwbólowy a nie aby sie tym porobić i mieć krzywe loty.
Fatal Error.
  • 155 / 42 / 0
@yakubu86
To zależy od organizmu. Kolega beta-ketoniarz ostatnio wziął pierwszy raz 150 mg i zwymiotował. Koleżanka beta-ketoniara też jest wyczulona na opio, ma nudności i wymiotuje. My natomiast z kolegą opiowraki reagujemy dobrze, on przed kodą bierze zawsze tabletkę Apapu Noc. Ja nie biorę już od długiego czasu niczego przed kodeiną, bo odpowiadam dobrze - ostatnio nawet nie dostaję uporczywego swędzenia, a przyjmuję zazwyczaj około 700 mg. Jak wolisz dmuchać na zimne, to weź sobie pół godziny przed tabletkę Aviomarinu lub Apapu Noc i wszystko będzie cacy - działają na nudności, swędzenie i wymioty.
Nie ma, że za mocno.
  • 14 / 1 / 0
bralem thiocodin 3 razy, dwa ostatnie po 150mg. zauwazam ze wchodzi juz po 10 minutach, ale po ok. 1,5 godziny pojawia mi sie pewnego rodzaju lęk czy niepokój. wie ktos dlaczego tak sie dzieje i czy jest jakis sposób zeby temu przeciwdziałać?
  • 294 / 41 / 0
Idąc tym tokiem myślenia ja reaguję bardzo dobrze- nigdy żadnych przygód żołądkowo- wymiotnych. Nawet po brownie's nie wymiotowałem, choć było blisko...
... przerażające.
  • 2997 / 417 / 0
Ja już z dekadę TYLKO kodeina. Teraz to już nawet nic nie swędzi, poza tym nie robię już ciągów, tripuję sobie raz na kilka miesięcy 700-900mg. Jest ok.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 69 / 16 / 0
31 maja 2023peter44 pisze:
ale po ok. 1,5 godziny pojawia mi sie pewnego rodzaju lęk czy niepokój.
Nie wiem czy nazwałbym to lękiem, ale u mnie po peaku często jest podobnie. Czasami jest to typowy opio-wkurw od niedogrzania, a czasami jest to coś w rodzaju niepokoju i przytłoczenia szarą rzeczywistością wyłaniającą się zza opioidowej mgły.
Czy da się coś zrobić? Mi pomaga jak nie mam żadnych planów do końca dnia i nigdzie nie muszę się spieszyć. Najlepiej jak jakieś ~3h po wrzuceniu mogę spokojnie pójść w kimę.
Może to też być wynik wyrzutu histaminy, więc spróbuj avio czy apap noc godzinę+ przed kodą. Czasami nie łapie typowa swędziawa, tylko bardziej nieprzyjemne pobudzenie.


A swoją drogą to ostatnio podupadłem. Nie dość, że kasy brak i kupuję wyłącznie kaszlaka, to zacząłem go rozpuszczać w wodzie, żeby lepiej zaskakiwało. Inaczej wchodzi nawet do 90 minut i brak tej przyjemnej ulgi.
3 duże paki w 100ml wody to doświadczenie, które szczerze polecam każdemu zaczynającemu 'przygodę' z opio. Istna eksplozja smaku :mniam:
ODPOWIEDZ
Posty: 9947 • Strona 968 z 995
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.