Reszta nie pasująca do powyższych
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
  • 5 / 1 / 0
(Niestety nie wiem gdzie jest odpowiednie miejsce na taki wątek, więc proszę administrację o ewentualne przeniesienie)

Chciałbym zacząć dyskusję czym jest kryształ. Te pół przezroczyste kryształki w Poznaniu nazywane kamieniem, które po rozkruszeniu są wciągan nosem.

Po wpisaniu "kryształ" w duckduckgo, wyszukiwarka mówi nam, że jest to nazwa na mefedron. Wszyscy jednak wiemy, że mefedron to nie jest.
Niektórzy mówią, że to amfetamina lub metamfetamina, ale symptomy nie dokca pasują, ponieważ nie ma podniesienia libido i jest problem z erekcją.
Jeszcze inni mówią, że są to B-ketony.
Nie wiem.
Czym tak naprawdę jest ten kryształ?
Jest drugim najpopularniejszym towarem u dilerów po mi.
Ale czym on jest?
  • 280 / 134 / 0
  • 2688 / 362 / 0
Właśnie kryształ może być na przykład metą kryształ może być na przykład innym razem ketonem i kryształ może być jeszcze innym razem mefedronem.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 3055 / 457 / 1
W Stanach mówią na metę crystal
Nie jestem już na bieżąco w tym temacie ale konsumując media, wydaje się, ze kryształ miał zastąpić mefedron, niejako wypełnić luke.
Oczywiście cały czas można znaleźć mefa, ale wiecie jak to było- powstawały analogii później analogi analogów...

Żeby móc cokolwiek powiedzieć w którą stronę należałoby patrzeć trzeba znać profil działania czas sposób konsumpcji wygląd i tak dalej.
A to i tak będzie w dużej mierze wróżenie z fusów.

Jeśli chcesz zbliżyć się do prawdy i pocwaniakować przed znajomymi- zamów proste testy kolorometryczne- jednorazowe albo te większe.

(Chociaż kiedy ja miałem z nimi do czynienia ostatnim razem nie wydawały mi się zbyt dokładne to znaczy potrafiły odróżnić benzodiazepiny od opioidów amfetaminę od ketaminy. Jednak jeżeli mamy pięć substancji które są mniej więcej z jednej rodziny albo jest im blisko strukturalnie to wtedy czułość testu nas rozczarować.) Ale tak jak mówię to było jakiś czas temu więc być może teraz są lepsze.
Na upartego możesz kupić sobie sztukę "kamienia" ( Ja pierdolę jak słyszę te nazwy to dochodzę do wniosku że to nie z nimi jest coś nie tak A nic użytkownikami którzy nimi operują tylko ja się starzeję ha ha) i wysłać do analizy do jakiegoś labo ale nikt się nie będzie w to bawić i bulic dużej kasy tylko żeby zaspokoić ciekawość.

Pamiętam że po mefedronie był klefedron poza tym była też alfa.
Oj ale to był szatan.

Brązowym kryształem np jest też MDMA, cukier trzcinowy, rozkruszony bursztyn...

Także widzisz bratku- powiedz mi ile to trzyma i jak działa na ludzi to może się zbliżymy do prawdy.

(meta na przykład działa, a szczerbata gęba się nie zamyka :p )

Pytając ile cukru w cukrze zostaniesz odpowiedź że Jest tam dużo syfu bo solidne, wieloetapowe doczyszczanie produktu jest kosztowne.
Ale w sumie to tyczy się wiele substancji.

Szukaj w betaketonach i amfetaminach
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 12 / 1 / 0
Najprościej, tłumacząc w cpuńskim języku będzie to skrystalizowana forma substancji psychoaktywnej. W Stanach na metę mówi się kryształ, w Europie z reguły większość kryształów do ćpania to ketony pokroju 4cmc czy inne syfy, które są legalne w niektórych krajach, gdzie to jest mnóstwo laboratoriów, które je syntezują, potem krystalizują a potem ten towar leci na cały kontynent
  • 2593 / 415 / 0
U nas też kryształ to piko czyli metamfetamina, jak to coś innego to znaczy że ktoś załatwił sobie z internetu lub innego miasta i napierdala wałki że to piko, u nas nie ma nic innego w ofercie, jak ktoś ma to znaczy że sam sobie załatwił, lub diler jest skurwysynem.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2537 / 1400 / 34
Pico to kryształ ewentualnie ketony w Polsce rzadko coś innego jak MDMA czy MDA ;) mniam
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 2688 / 362 / 0
@AnnaS w Polsce wszystko co lata w krysztale (w formie kryształu, białego lub przezroczystego, pod kartą charakterystyczny trzask) można nazwać kryształem.

Jest wiele rodzaji substancji w tej formie, w formie kryształu, wiele osób zwłaszcza młodych nie wie co dostaje słyszy charakterystyczny trzask podczas kruszenia i slangowo nazywa to kryształem po prostu i tyle tak.

A jest:

1 Keton w krysztale 3mmc 4cmc 3cmc itp its

2 crystal meta w krysztale zwłaszcza okolice Ewa

3 MDMA w krysztale

4 mefedron w krysztale 4mmcCzyli mamy JUŻ cztery podstawowe ZUPEŁNIE RÓŻNE W SWOIM DZIAŁANIU I CHARAKTERYSTYCE (sic!) substancje. A jest ich jeszcze więcej.

Standardowo jednak po PL latają tanie 3cmcki rzadziej mefedron choć też się trafia.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 2593 / 415 / 0
Ja mieszkam na dolnym Śląsku i mam bliżej do Czech jak do Warszawy, i swego czasu w wewnętrznej bajerze na mieście wśród ludzi pico nazywało się Czechem, tam podobno jest od chuja produkcji która idzie do Polski.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 20 / 5 / 0
Jak Poznań, to to jest 3cmc
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.