- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Jestem nawet zdania że ktoś ze skłonnościami do schizofreni może po jednym razie już skończyć w pokoju bez klamek .
Na pewno nie dla nowicjuszy !
Pamiętam jak na 4cmc zapaliłem jakiegoś holendra mocnego to potem wjechało że każdy o mnie gada a w samochodach tajniaków widziałem .
Miałem chyba z 12h wyjęte z życia i walka z tymi wkrętami- a nie dało się uspokoić tego .
Wyobrażam sobie że podobnie działa alfa pvp zwana flakka.
Chcesz mieć podobny stan to dopierdzielic fety i na to zioła zapalić .
Jak na kogoś mj potrafi działać schizogennie to mieszanie tego z amfa to jak dolewanie oliwy do ognia .
Lepiej mieć benzo pod ręką .
Na pewno bym nigdy w życiu kogoś nie namówił na taki mix jakbym chciał mu umilić czas . Za duże ryzyko .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
No tak niekoniecznie bo po fecie łatwiej ogarnac ta faze po ziole.Mix mocny fakt,ale dla mnie zawsze bardzo euforyczny i przyjemny.No i psychodelicznie się potrafi zrobić konkretnie hehe.
Wy na pewno ścierwo walicie? Bo jeśli tak to chyba jakość musiała bardzo spaść.
Słuchaj ja miałem ostatnio amfe w grudzie 50 gramowej z tego zeskrobali mi dyszke. No i gruda prosto od chemika jak widać a mocna wcale nie była teraz po prostu taki fu robią max do 30% zawartość amfetaminy.. nigdzie już nie znajdziesz konkret fu chyba że taki proch wysokoprocentowy jakiś twój koleszka robi.
Z mojego punktu widzenia tolerancja na proch odgrywa tutaj role - ja szuram ponadprzeciętnie, mniej więcej jakieś polowe życia, ale miałem za szczyla tez ciąg na syntetycznych kana wiec istnieje duże prawdopodobieństwo, ze sobie przepalilem jakies receptory w tym zakutym łbie. Wydaje mi sie, ze odmiana zielska może być tu kluczowa - np jakaś hejzina nie wywoła na mnie efektu, ale ostatnio w robocie będąc naszuranym kolega uraczył mnie stardawgiem to mnie trochę zmulił tzn dalej latałem jak pojebany ale gadka mi sie wyłączyła i ten natłok myśli trochę zwolnił.
Inaczej sprawa się ma gdy lecimy tylko z amfetaminą przez kilka dni, a potem na sam koniec palimy jointa albo z butli. Wtedy rzeczywiście połączenie działa tak jak powinno niwelujac pustą stymulację po ostatniej kresce zamieniając nasz stan w niemal spanie na stojąco.
Inaczej nie polecam.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
