Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
437
39%
2.raz w tygodniu.
157
14%
3.Jaram i miksuję
222
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
58
5%
5.raz w miesiącu.
113
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
123
11%

Liczba głosów: 1110

ODPOWIEDZ
Posty: 15130 • Strona 1491 z 1513
  • 124 / 15 / 0
U mnie to samo,pod wpływem zioła mam wyluzowanie i spokój,ciężko o konfliktowanie się z kimś czy bicie
“Maybe it meant something. Maybe not, in the long run, but no explanation, no mix of words or music or memories can touch that sense of knowing that you were there and alive in that corner of time and the world. Whatever it meant.”
  • 11672 / 2259 / 0
W kontekście sprawności, to dużo zależy, jaką odmianę spalisz. Jedna da siłę, inna przeciwnie.
  • 1 / / 0
Mam doświadczenie z ziołem nie jakieś strasznie wielkie ale mam i chciałem powiedzieć dla tych co chcą zacząć swoją przygodę że to nie jest coś co was "Wywali z butów" tylko bardziej was wyluzuje.
marihuana jest w miarę tania ponieważ jest to koszt między 30-40zł od grama.
  • 463 / 67 / 6
@Zabaa a tu się nie zgodzę na mnie na przykład zioło działa jak psychodelik i przy odmianach z większym poziomem THC zdarzają się mocne duchowe odloty czasem też badtripy na różnych ludzi działa w różny sposób albo paliłeś po prostu te słabsze raczej 50zł dobre kosztuje
  • 4 / 1 / 0
Na mnie też zioło działa jak psychodelik według jednego filmu na YT to jest ze względu na różną gęstość receptorów kannabinoidowych.
  • 1 / / 0
Jak to z tym jak sie czuje osoba po zazyciu marihuany.
Szczegolnie mam na mysli mlode osoby i od czego mniej wiecej zalezy jak dana osoba reaguje.
Kto po marihuanie bedzie smutny a kto szczesliwszy?
  • 52 / 9 / 0
@sdfghsahHR zależy od otoczenia, lęków, fobii, upodobań etc.

Jeśli chcesz mieć dobrą fazę to zadbaj o to, żeby środowisko w którym jarasz było komfortowe dla ciebie i bezpieczne. Jeśli będziesz palił z kimś to lepiej, żeby pierwszy raz też był z kimś zaufanym kogo lubisz.

Wiele razy łamałem te zasady i się kończyło paranojami i bad tripem. Na szczęście łączyło to się z wyciąganiem lekcji na różne temat różnych spraw ale co się lęku najadłem to moje %-D
  • 14 / 2 / 0
21 marca 2023Zabaa pisze:
Mam doświadczenie z ziołem nie jakieś strasznie wielkie ale mam i chciałem powiedzieć dla tych co chcą zacząć swoją przygodę że to nie jest coś co was "Wywali z butów" tylko bardziej was wyluzuje.
marihuana jest w miarę tania ponieważ jest to koszt między 30-40zł od grama.

Też się nie dokonać zgodzę ponieważ mój pierwszy raz był zupełnym odlotem, spaliłem jeden waporyzator i latałem przez 3 godziny potem spadałem, wszystko wirowało, było fantastycznie
  • 199 / 39 / 0
Ja też się nie zgodzę, jak drugi raz w życiu spróbowałem zioła i wtedy to było z bonga do dosłownie stwierdziłem że wywala z butów, peak przeleżałem oglądając CEVy, następne razy też nie obyły się bez CEVów czy nawet OEVów. Ogólnie palę rzadko więc zioło jest dla mnie lekko psychodeliczne, dlatego w obawie przed tym żeby nie utracić tej psychodeli robię spore przerwy.

Dlatego też w sumie zastanawiam się nad przechowywaniem, czy zapakowane próżniowo zioło wytrzyma dużo dłużej niż po prostu w samarze i słoiku? Jak najlepiej je przechowywać i jak długo?
  • 348 / 76 / 0
Słój plus boveda będzie raczej ok. Nigdy nie pakowałem dragów próżniowo, brzmi jak overkill, no chyba, że chcesz to trzymać latami. Do tego po każdym otwarciu, znowu musisz od nowa to pakować w ten sposób. A może masz zamiar porobić takie malutkie pakiety, które zużyjesz na raz? Ale to strasznie dużo zachodu, a to tylko trawka xD
To jest raczej opcja dla rolników, którzy mają sporo stuffu.
ODPOWIEDZ
Posty: 15130 • Strona 1491 z 1513
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.