...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 4 / 1 / 0
@TymekDymek z całym szacunkiem za wartościowy wkład w forum przez przydatne posty ale to nie widać po Tobie że palisz/paliłeś 2-4g?

@Rs3mati nie mówił bym o żadnych lotkach hery bo wiadomo jaką sławą owiana jest heroina. Oxykodon czy inne opioidy jeszcze by przeszły.
  • 877 / 275 / 0
Ja paliłem prawie codziennie po pół grama w porywach do grama przez kilka lat, potem rok nie paliłem, w grudniu wyjechałem do NL i tutaj zacząłem tak jarać, najmocniej w życiu, ale już zgodnie z tym co napisałem mam to za sobą. Pewnie nadal będę kupować raz w tygodniu kilka gram i spalac w dobę, ale poza tym to 6 dni w tygodniu nic
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.