Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 157 • Strona 16 z 16
  • 17 / 12 / 0
jestem wlaśnie po 3 dniu na amf (ok. 0.5g dziennie, więc malutko + dokładane stopniowo, przed egzaminem), towar dobry jakosciowo, działa jak nalezy. staram się uzupełniać wszystkie mikroskladniki, jeść, pić, żyć normalnie i jest ok, zjazdu fizycznego nawet nie ma. trochę mnie tylko martwi fakt, że 2 nocki po trazodonie (1 tabletka) kimałem ładnie 7h, ale 3 nocka ni cxhuja nie da rady, a waliłem o 18 ostatnio.. czy zarwanie jednej nocki jest jeszcze w miarę znośne dla organizmu, jutro mam zamiar fetowac ostatni dzień, może przedostatni? czy to już jakiś mocny sygnał żeby odstawic? albo kiedy się zacząć martwić?
i czy escitalopram ok. 9, 0.5g powiedzmy na 3 razy (11-18) i ok. 00 trazodon to w miare bezpieczne połączenie

sorry, jeśli głupie pytanie, ale łatwo sie o siebie zaczynam martwić
nic dziwnego, że ludzie chcą być kimś innym niż są z natury
bo gdy chcą być sobą, uświadamiają sobie
że są nikim
  • 2 / / 0
Ja akurat mam tak, że jeżeli jestem na jakichś lekach to amfetamina na mnie bardzo slabo dziala, prawie w ogole , a gdy mam dluga przerwe od lekow amfetamina dziala jak powinna
  • 44 / 3 / 0
Na mnie feta z paroksetyną działała bardzo dobrze, lepszy nastrój, większa motywacja do życia. Tylko niestety działała aż za dobrze ponieważ po raz kolejny się w nią w waliłem i miałem problem z odstawieniem.
  • 711 / 130 / 0
@Mariusz88 a co z efektem terapeutycznym leku?amfa nie resetuje Ci działania leku?
  • 95 / 16 / 0
Mógłby ktoś się odnieść do tego posta?
04 stycznia 2020dajmon pisze:
Niestety, zażycie mianseryny z amfetaminą lub po niej, to wyraźne proszenie się o groźne arytmie (addytywne lub może nawet synergistyczne wydłużanie QT przez mianserynę + stymulacja adrenergiczna) i nagłe zatrzymanie krążenia. Szczególnie, jeśli nałoży się hipokaliemia, hipomagnezemia. Rzeczywiście, może pomóc zasnąć. Na zawsze.
Ja ogólnie unikam brania jakichkolwiek leków, aby wspomóc zaśnięcie i wolę przetrzymać do momentu, gdy mnie zmuli, ale kilka razy zdarzyło mi się coś brać, bo np. rano trzeba było wstać i parę razy były to benzodiazepiny, kwetiapina, trozadon oraz wspomniana mianseryna. Rzeczywiście mianseryna może być niebezpieczna w połączeniu z amfetaminą? Pewnie też dużo zależy od tego ile fety się wzięło, ile trwało posiedzenie, ilejeszcze krąży jej po organizmie, jaka jest dawka mianseryny itd. ale trochę mnie to zdziwiło, bo widziałem sporo postów, gdzie mianseryna przedstawiana była jako idealny usypiacz/zbijacz faz wszelakich.
  • 44 / 3 / 0
13 marca 2023tajemniczy25 pisze:
@Mariusz88 a co z efektem terapeutycznym leku?amfa nie resetuje Ci działania leku?
Na początku (przy stosowaniu fety od czasu do czasu) SSRI działały jeszcze lepiej, lepsze samopoczucie, motywacja do działania. Gorzej było jak waliłem fetę codziennie, SSRI wtedy w ogóle nie działały, przestałem je brać, waliłem fetę i MDMA i po kilku miesiącach mój stan psychiczny baaardzo się po gorszył i skończyłem z fetą, zacząłem z powrotem brać leki.

Moim zdaniem to wszystko zależy od dawki leku, częstotliwości zażywania fety i oczywiście od tego jakie masz zaburzenia na które stosujesz leki.
  • 711 / 130 / 0
Czy można użyć w celu nasennym mirtazapiny po zabawie z fetą?
ODPOWIEDZ
Posty: 157 • Strona 16 z 16
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.