Lekarz zalecił abym zbadał sobie sam cukier o tej godzinie, co się wybudzałem. Czy był to kortyzol jak koelga wcześniej mówi (asha zbija kortyzol), czy ketrel mieszał mi z cukrem, nie wiem, ale przeszło.
Miałam i taki stan rzeczy utrzymywał się przez rok
Teraz mam trochę luźniejszy tryb życia i myślałam że organizm sam się dostosuje ale jednak mimo wszystko działa według „starego systemu”
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Badania mówią, że 5htp u osób z podwyższonym kortyzolem jeszcze bardziej podbijają jego poziom, z krwi dawno temu miałem jego poziom na krawędzi.
W związku z tym chcę rzucić całkiem te 5htp, różeniec górski bym brał rano jako imao i mace aby odbudowac libido a wyciąg ashwy wieczorem na zbicie kortyzolu i jego wpływ na gaba aby wycofywać się z pregi no i ketrelu. Dobrze kminie?
Śnią mi się przyjemne rzeczy na przemian z bardzo mocno powykręcanymi, na szczęście ani razu nie był to koszmar z jakimiś zjawami, ale poziom dziwności przekracza normę, śnią mi się tak dziwne rzeczy o których bym nawet nie pomyślał a realizm przekracza wszelkie bariery.
Jedyny powód takiego stanu rzeczy jaki przychodzi mi na myśl to fakt iż ostatnio często popijam alkohol w postaci piwek a do tego jakieś winko albo wódeczke na lepsze trawienie hehe
Nie żalę się, pisze to raczej jako ciekawostkę pozdro
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Niestety imprezy mam pod oknem, policja już mnie zna z imienia bo tak często dzwonię do nich hałas zgłaszać
Rano nie ma senności, którą powoduje wiele leków nasennych. Wspaniały lek, polecam dzieciom.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
