Lekarz zalecił abym zbadał sobie sam cukier o tej godzinie, co się wybudzałem. Czy był to kortyzol jak koelga wcześniej mówi (asha zbija kortyzol), czy ketrel mieszał mi z cukrem, nie wiem, ale przeszło.
Miałam i taki stan rzeczy utrzymywał się przez rok
Teraz mam trochę luźniejszy tryb życia i myślałam że organizm sam się dostosuje ale jednak mimo wszystko działa według „starego systemu”
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Badania mówią, że 5htp u osób z podwyższonym kortyzolem jeszcze bardziej podbijają jego poziom, z krwi dawno temu miałem jego poziom na krawędzi.
W związku z tym chcę rzucić całkiem te 5htp, różeniec górski bym brał rano jako imao i mace aby odbudowac libido a wyciąg ashwy wieczorem na zbicie kortyzolu i jego wpływ na gaba aby wycofywać się z pregi no i ketrelu. Dobrze kminie?
Śnią mi się przyjemne rzeczy na przemian z bardzo mocno powykręcanymi, na szczęście ani razu nie był to koszmar z jakimiś zjawami, ale poziom dziwności przekracza normę, śnią mi się tak dziwne rzeczy o których bym nawet nie pomyślał a realizm przekracza wszelkie bariery.
Jedyny powód takiego stanu rzeczy jaki przychodzi mi na myśl to fakt iż ostatnio często popijam alkohol w postaci piwek a do tego jakieś winko albo wódeczke na lepsze trawienie hehe
Nie żalę się, pisze to raczej jako ciekawostkę pozdro
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Niestety imprezy mam pod oknem, policja już mnie zna z imienia bo tak często dzwonię do nich hałas zgłaszać
Rano nie ma senności, którą powoduje wiele leków nasennych. Wspaniały lek, polecam dzieciom.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
