Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
06 maja 2022techniczny pisze: kofeina w miksie z l-teanina oraz synefryna daje dobrego kopa jak na legalne substancje.
Najpierw na pusty gar +/- 50mg synefryny
L-teaniny nie przypomne sobie szczerze ile ale ona nie szkodzi a niweluje uboki.
I jak weszło wyżej wymienione to donosowo 50-100mg kofeiny
kofeina bezwodna posiada smak gorzki i jest to bardzo drobny proch, przez co łatwo o przestrzał prosto do gardła. Niespecjalnie podrażnia śluzówkę, choć łezka poszła. Efekty dość mocno wyczuwalne po 15 minutach, wejście jest bardziej gwałtowne niż przy podaniu oralnym (zachciało się srać trochę szybciej niż zwykle). Sam efekt kofeiny taki sam jak p.o. "Zwały" brak. Odnoszę wrażenie że większość działania wyzwala się dopiero w żołądku, razem ze spływem.
Jeśli ktoś jest ciekawy proszę bardzo, ale moim zdaniem akurat na kofeinę można sobie nos darować. Polecam jednak klasyczną drogę administracji.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
