Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
No przecież tramadol się do ciągów nie nadaje. Tak jak napisałeś " niby grzeje , niby nie " . Ja to go lubię aż za bardzo, toksyczna przyjaźń się powoli robi. Tylko ze wzg na wł stymulujace, przeciwlękowe dalej biore. Wliczając przerwe 9 mies, regulalnie 3x w tyg już 6 rok ( wliczajac tą przerwe) leci. Dalej 400 mg działa. Tylko trzeba te 4 dni w tyg BYĆ NA SUCHO . Tylko wtedy tramal ma sens. Co dzień to lipny wybór, gorszy jak stymulanty.
Zderzenie że światem jest już po tyg ciągu ciężkie. Mi juz 6 dnia ciągu, 6 lat temu wlazła po zarzyciu dawki (!!!) deprecga, atak płaczu, rozpacz. Ot tak , kompletnie z czapy...
09 lutego 2023DexPL pisze: PS. Rzeczy które mogą się zjebać z samym lekiem ze względu na czas jest więcej. Kiedyś może opiszę najczęściej występujące. Byłem na szkoleniu i mam z tego kursu zeszyt z notatkami. Wszystko opisane z poparciem przykładów klinicznych. Fuj. Ależ zły sposób na śmierć.
Nic się nie nadaje do ciągów, ale to już przesada hah. Szczerze nawet nie pamiętam jak często i kiedy to leciało, bo widzę post z grudnia, a nie widzę żadnego czatu z dilerem ani nic z tamtego czasu. A potem ogarnąłem coś dopiero 26 stycznia. Chcę się tylko zajebać obecnie jak to wszystko ze mnie schodzi, a tak się dobrze trzymałem przed przeprowadzką, ja jebie. Człowiek dostał trochę luzu i od razu odjebało
25 lutego 2023zu pisze:Twoje materiały dot. tylko tramadolu czy również innych leków? Bardzo ciekawy temat, byłoby super gdybyś coś takiego zamieścił.09 lutego 2023DexPL pisze: PS. Rzeczy które mogą się zjebać z samym lekiem ze względu na czas jest więcej. Kiedyś może opiszę najczęściej występujące. Byłem na szkoleniu i mam z tego kursu zeszyt z notatkami. Wszystko opisane z poparciem przykładów klinicznych. Fuj. Ależ zły sposób na śmierć.
Czy bd problem ze schodzeniem ? Pewnie że będzie. Lekarz Ci o tym nie wspomniał ?
a co do odstawienia to powiedział, że jak będę powoli schodzić czyli co miesiąc o 100mg to nie będzie problemu
Taperujac być może unikniesz skręta, psychicznie będzie gorzej jak przed "kuracją". Zmień lekarza bo ten obecny to Ciebie do grobu wpakuje ...
ze skutków ubocznych mam jedynie mdłości, ale to chyba normalne, nic oprócz tego mi się nie dzieje ani psychicznie ani fizycznie, właśnie dobrze się czuję, nie jest to absolutnie żadna euforia, tylko po prostu normalnie, jestem w stanie wykonać podstawowe czynności i nie tylko, co wcześniej sprawiało mi ogromną trudność… zaniedbywałam wiele rzeczy, teraz jest naprawdę lepiej
ostatnio zrobiłam sobie przerwę na 2 dni żeby zobaczyć jak się będę czuła i w sumie nic się nie działo fizycznie, psychicznie był spadek energii i motywacji, ale w takim samym stopniu w jakim to było przed stosowaniem Tramalu
nie wiem, może esketamina by pomogła na dłużej…
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.