kineskop pisze: Oczywiście leki przeciwspochytczne (przynajmniej dla silnych psychedlików). Niestety są bardzo drogie.
nitrogliceryna i.v. -> wyjebany w kosmos ból głowy -> LSD -> trip -> antydepresanty -> koniec bólu głowy i tripa.
Czy coś tu jest nie tak?
A po co ta nitrogliceryna, z serduchem coś nie tak?
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
I właśnie, chodzi o benzodiazepiny? Czy o leki antydepresyjne typu SSRI?
Moze to smieszne ale bardzo pomaga zabawa z swoim zwierzakiem domowym ( pies czy kot) :).
wikipedia pisze: Działanie psychoaktywne LSD może zostać zniwelowane poprzez zażycie benzozdiazepin jak na przykład klonazepam czy diazepam.Inną substancją hamującą działanie LSD jest chloropromazyna pochodna fenotiazyny (nazwa handlowa Fenactil), lek o działaniu neuroleptycznym . Istnieją teorie, że mleko, wapń czy cukier mogą regulować psychodeliczne działanie LSD, jednak nie znalazły one potwierdzenia w badaniach.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
pokolenie Ł.K. pisze: Myślę, że pies/kot to z zaproponowanych najlepsza opcja. W żadnym wypadku rybki.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.