kineskop pisze: Oczywiście leki przeciwspochytczne (przynajmniej dla silnych psychedlików). Niestety są bardzo drogie.
nitrogliceryna i.v. -> wyjebany w kosmos ból głowy -> LSD -> trip -> antydepresanty -> koniec bólu głowy i tripa.
Czy coś tu jest nie tak?
A po co ta nitrogliceryna, z serduchem coś nie tak?
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
I właśnie, chodzi o benzodiazepiny? Czy o leki antydepresyjne typu SSRI?
Moze to smieszne ale bardzo pomaga zabawa z swoim zwierzakiem domowym ( pies czy kot) :).
wikipedia pisze: Działanie psychoaktywne LSD może zostać zniwelowane poprzez zażycie benzozdiazepin jak na przykład klonazepam czy diazepam.Inną substancją hamującą działanie LSD jest chloropromazyna pochodna fenotiazyny (nazwa handlowa Fenactil), lek o działaniu neuroleptycznym . Istnieją teorie, że mleko, wapń czy cukier mogą regulować psychodeliczne działanie LSD, jednak nie znalazły one potwierdzenia w badaniach.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
pokolenie Ł.K. pisze: Myślę, że pies/kot to z zaproponowanych najlepsza opcja. W żadnym wypadku rybki.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.