Wiem , że przeterminowane niektóre leki działają , a inne tracą właściwości a nawet są szkodliwe ?!
25 stycznia 2023Nautakosmo pisze: ja dopiero zaczynam z leczeniem pierwszy tydzień prawie biorę po 50mg a drugi mam brać 100 ale jak czytam że mogę nie mieć po tym energii na czym mi najbardziej zależy ale też chcę pozbyć się zamglonej głowy która nie działa tak jak powinna to czy gdy okaże się po miesiącu że to nie jest to czego oczekiwałem lekarz przepiszę mi coś innego gdybym nalegał ?
Oczywiście, lekarz od tego jest, żeby dopasować leki do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz zmienić lek. SSRI jak sertralina nie za bardzo pomoże Ci w pozbyciu się zamglonej głowy. Toć one same powodują tzw. brain fog. I apatię. Sięgnij po inną grupę, bo tylko się zawiedziesz. bupropion. Moklobemid. Nawet wenlafaksyna mniej Ci zrobi wspomnianych uboków co sertralina
,
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.