No więc wysłałam koledze z internetu 3blistry tramadolu (tabletki pocielam np po 3/4 jesli ma to znaczenie.. i byly na nieszczescie jeszcze 2 w paslodku tisercinu) wyslalam paczke byl tam moj numer telefonu i ziomka.. paczka wyaylana paczkomatem status tkwił w miejscu juz 3dzień wiec kolega zadzwonil na infolinie i dopytal... baba powiedziala ze jest sprawdzana? Weryfikowana? Cos w tym stylu ale dala do zrozumienia ze sprawdzaja co tam jest... mam 17lat (rocznikowo 18) kurde moze niepotrzebnie sie oram ale jedem kolega mnie nastraszyl ze dostane najprawdopodniej wezwanie na policję... boje sie az sprawdzac poczte?? Myslicie ze moze tylko inpost to zutylizuje czy psy beda nas szukali maja jedynie nasze nr tel.. no wiec mial ktos taka sytuacje?? Prosze powazne odp moze glupie pytanie i wiem ze ztobilam to nierozwaznie jesli juz to cos mi grozi?? Nie chce miec nic w papierach.. (ustalilam z nim ze jak cos wyslalam mu te leki bo mial bole a przez wirusa nie mogl sie dostac do lekarza
Zobacz liste narkotykow: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_%C5 ... otropowych
Jest wzmianka o tramadolu:
Z drugiej strony część zarejestrowanych leków dostępnych na receptę ma działanie psychoaktywne, ale nie jest objęte wykazem. Tak jest np. w przypadku tramadolu
Jeszcze w Inposcie w którym dziennie latają tysiące paczek.
Z ciekawości zapytam - ty to w przeźroczystym worku foliowym wysłałaś czy jak? :D
Patrząc na to jak niektórzy vendorzy pakują swoje paczki z RC albo dragami i dochodzą do celu bez problemu ciężko mi sobie to wyobrazić jakiego trzeba mieć pecha żeby jeden jedyny raz w życiu nadać komuś paczke z lekami i od razu zaliczyć wtope. Chyba że wysyłasz temu koledze albo kolegom coś kilka razy w tygodniu....
i dzieciakom piszącym "XD" w co drugim zdaniu... :kotz:
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Jakaś szansa że spośród 50 000 paczek trafią tego dnia do kontroli tą jedną z Twoim zamówieniem jest, ale nie znacząca. Do tego raczej jak służby przychodzą to raczej wiedzą czego szukają, mają jakiś cel, raczej takich dużych paczek szukają i właśnie dotyczących zupełnie innych przestępstw niż narkotyki.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Holenderski eksperyment z regulowaną uprawą marihuany okazał się sukcesem
Minął dokładnie rok, odkąd holenderskie coffeeshopy w wybranych gminach zaczęły sprzedawać wyłącznie legalnie uprawianą marihuanę. Eksperyment, który miał uderzyć w czarny rynek, przynosi pierwsze wymierne efekty. Choć nie obyło się bez kar finansowych, ogólny bilans jest zaskakująco pozytywny.
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.

