Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 160 • Strona 9 z 16
  • 2784 / 56 / 0
Nieprzeczytany post autor: hennessy »
martwy_soltys pisze:
po DXM można się udusić.
Są jakieś udokumentowane przypadki takiej śmierci?
Nie twierdzę, że to nie jest możliwe, ale ludzie... Przejechaliście się na czymś, faza się wam nie spodobała, a demonizujecie, jakby to była jakaś trucizna. Chill the fuck out.
Brałem DXM w dawkach od 225 do 675mg - ani razu nie byłem czerwony jak burak, tak samo jak nigdy - nawet przez moment - nic mnie nie zaswędziało. O kant dupy można potłuc te wasze 'prawdy'.
  • 32 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: acostafik »
Buhahaha to kurwa popierdolone jest po aco się można udusić kurwa po wszystkim można się uduścić jeśli sobie coś takiego wmówisz i to debile nie jest trucizna;] DXM to jest opiat;] Jeżli dxm nazywacie trucizną to w takim razie każdy narkotyk tak powinniście nazwać, to że się kurwa wam coś nie podoba jakaś faza albo coś to kurwa nie znaczy że musicie kurwa pierdolić fleki i wymyślać sobie rzeczy z dupy wzięte
Uwaga! Użytkownik acostafik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 586 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: idn »
acostafik pisze:
DXM to jest opiat
aleś przypierdolił, normalnie tynk z sufitu poleciał.
szatan
  • 1213 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: xxxzzzxxx »
acostafik pisze:
DXM to jest opiat;]
A heroina to stymulant.
Uwaga! Użytkownik xxxzzzxxx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 129 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: innuendo »
acostafik pisze:
DXM to jest opiat;]
Nie czytaj tyle superexpresu.
Debilu.
No one told you when to run, you missed the starting gun.
  • 1213 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: xxxzzzxxx »
acostafik pisze:
Buhahaha to kurwa popierdolone jest po aco się można udusić kurwa po wszystkim można się uduścić jeśli sobie coś takiego wmówisz i to debile nie jest trucizna;] DXM to jest opiat;] Jeżli dxm nazywacie trucizną to w takim razie każdy narkotyk tak powinniście nazwać, to że się kurwa wam coś nie podoba jakaś faza albo coś to kurwa nie znaczy że musicie kurwa pierdolić fleki i wymyślać sobie rzeczy z dupy wzięte
Za mało kurwa. Kurwa!
Uwaga! Użytkownik xxxzzzxxx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 129 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: innuendo »
xxxzzzxxx pisze:
Za mało kurwa. Kurwa!
Właśnie kurwa. Obejrzyj filmik Minosa, kurwa.
No one told you when to run, you missed the starting gun.
  • 54 / / 0
no, oświeceńcy.
Dan Pendell "Pharmako\poeia". Wszystko jest trucizną- nic nie jest trucizną. Ktośtam pisał, że można przedawkować chleb- wpierdalasz chlebuń dla fazy, albo- o, zgrozo- wrażeń mistycznych?
Jak się jarasz opioidami to jebnij morfinę. Najlepiej jakieś pół metra sześciennego.
Nie chodzi też o to, że faza chujowa- w mniejszych dawkach czułem się jak po pigułach, ale posłuchałem typów z forum DXM i nie biorę dexa dla fazy.
Tabletki na kaszel NIE oświecają. Żadna substancja NIE oświeca. I chuj.
Wkręcajcie sobie, że macie czerwone pigułki z matrixa- chuj mnie obchodzi co wpierdalasz, ale nie pierdol, że daje Ci to coś więcej niż ostry haaaaaj.

omg, co za lame, lol!;] ]:->

PS. Pozdro dla Jogurta. Poważnie
  • 32 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: acostafik »
a chuj kurwa pisz z debilami;/ normalnie brak słów na waszą tępotę
Uwaga! Użytkownik acostafik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 254 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: eikrl »
acostafik pisze:
DXM to jest opiat
idź w chuj
Uwaga! Użytkownik eikrl nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 160 • Strona 9 z 16
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.