Możecie zacząć zadawać pytania żebym miał co kminić ^^ Zapraszam do zaobserwowania tematu bo uważam że będzie dosyć ciekawie
Ogólnie to wszystkich bardzo zachęcam do ograniczenia cuksow do 1/4 lub 1/3 całego tygodniowo. Teraz biorę coraz rzadziej a na codzien czuję się jak bóg. Budzę się szczęśliwy, cieszę się wszystkim co mnie otacza, wszystko jest piekniejsze, i kładę się spać również szczęśliwy. Wnioski: narko w mniejszych dawkach nie robią z Ciebie ćpuna/narkomana tylko lepszego człowieka.
Ja optowałbym przy codziennym zażywaniu nawet do 75ug, tylko drogo wychodzi. Plusem jest, że po tygodniu ciągu, leci tydzień bez a samopoczucie podbijam tylko mj dla ukojenia nerwów po trudnach dnia i jest po prostu pięknie :)
Czy w ogóle LSD było kiedyś brane pod uwagę jako antydepresant dla ludu ? Coś jak MDMA u żydków na PTSD ?
"MDMA to aspiryna dla duszy." :extasy:
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
Palenie marihuany a zdrowie emocjonalne. Nowe badania dają do myślenia
W przypadku nastolatków palenie marihuany może mieć wpływ na zdrowie emocjonalne i wyniki w nauce – ostrzegają naukowcy na łamach pisma "Pediatrics".