Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
03 sierpnia 2019Kommitum pisze: W PZU z ubezpieczenia są opcje telemedi tzn wizyta telefoniczna z lekarzem. Udało mi się twk nawet alpre wyciągnąć erecepte na zasadzie leku przed lotem, nie zdążę do psychiatry itp. Jedyny problem jest taki że wszystko zostaje w systemie, więc następnemu lekarzowi ciężko wkręcić znowu to samo np tydzień później. Ma ktoś jakieś doświadczenia alvo pomysły?
System nie działa i lekarze nie mogą zrobić weryfikacji przed tą datą tak około 2 tyg na pewno leków wystawianych przez innych specjalistów i zwykłych lekarzy.Nigdy nie są wstawiane wszystkie leki i nie są od początku w stanie zobaczyć każdego wystawionego leku.System działa, ale jest 70 procentach zawodny, nie wszystkie rpw wyłapią, że brałeś jednej przychodni, a potem zobaczą w drugie.Ten system się toczy i czasami tylko kogoś za rączkę złapie.Ja dzisiaj spróbuję wyrwać coś w Telemedica, bo to TPK to takie gówno, że ci nawet nie wypiszą maści na pryszcze na dupie.
Ja się tylko spotkałem z prywatnym psychiatrą który pisał na zniżkę, ale znajdź takiego.. xD Po prostu byłem z pewnym ziomkiem na toksykologii i tak pobierał, ale nie podzielił się kontaktem.
Od 4 lat przyjmuje oxy w dawce 80mg, tak sobie je żrem i żrem ale problem mam następujący:
W mojej przychodni miła Pani doktor nie chce mi wypisywać leków mimo zaświadczenia o przyjmowaniu leków od dwóch innych lekarzy, recept widocznych w ikp,
3 prześwietleń i opisów do nich, mówi że ona takich leków nie przepisuje bo to tylko ludzie z nowotworem dostają, I na pewno chce je wyłudzić ( xDDD)
Dodam że zaświadczenia i prześwietlenia nie są dla Pani doktor dowodem, a mój argument że może mnie Pani doktor na RM rtg i resztę sama skierować i potwierdzić że badania są w 100% autentyczne zbyla mnie mówiąc że nie przepisze mi tych leków i ona mi może tramadol 50mg dać.
W związku z tym że jest to jedyna przychodnia w okolicy chciałbym zapytać czy macie doświadczenie z tymi internetowymi przychodniami?
Też robią takie problemy aby pisać opio? Pytam bo mimo częściowej dokumentacji medycznej (udokumentowane nieudane próby leczenia trampkiem DHC buprą i tak dalej oraz rzeczone prześwietlenia) posiadam zaświadczenia wystawione od neurologa i chirurga które w teorii powinny same wystarczyć, a płacić 300zl za wizytę aby dostać lek który kosztuje kolejne 350 i tak 2x w miesiącu średnio mi się podoba.
Pozdro
Podali mi diazepam.
Myślicie że uda mi się tu dostać jeszcze benzo, jak powiem że jestem uzależniony, jak nie to co powiedzieć?
Sorry że w wątku o opio piszę, ale chyba nie ma lepszego.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
