Czekam na sprawę w sądzie teraz.
Mam pytanie ponieważ złapali mnie samochodem jak to ma się do innych pojazdów chodzi mi o motorowery i motocykle do 125 ccm3
Czy jest szansa żebym się jakoś odwołał i chociaż motorem moc jedzic jak to widzicie czy jest jakaś szansa nawet teraz nie mam możliwości jechać 20 km ode mnie dorobić dotykowe pieniądze na życie bo pensja z pracy nie wystarcza a rowerem taki kawał nie warto jechać a gdzie tu odłożyć pieniądze na mandat który nie wiem jak duży będzie a raczej napewno.
14 września 2022HardCracks pisze: Minimum rok utraty prawajazdy jak udowodnisz ze tylko miales we krwi a nie byles po spozyciu.
To juz chyba trzeba walczyc z adwokatem no i nie wiem czy codzienny palacz miewa niskie stezenia. Jakbys palil z tydzien przed prowadzeniem i by wykryto to byloby mozna miec jakies nadzieje.
Mysle ze trzy lata zakazu prowadzenia pojazdow, a pozniej robisz od nowa, pewnie koszta miedzy piec a dziesiec tysiecy.
No i wiadomo pozniej jak chcesz wrocic, testy psychologiczne, zdrowotne, watroba narkotesty, i jakis kurs o przeciwdzialaniu narkomani. Na to tez pojdzie ponad tysiak.
Tu jest polska, jaracz trawy to narkoman, a narkoman za kierownica to morderca. Pozdro ;)
A i to ze cos tam przeskrobales w dziecinstwie oni tego nie beda mieli, jestes teraz niekarany i to plus.
Ale ze pies cos zweszyl i wzial cie na narkotesty to duzy minus, widocznie musialo byc cos z toba nie teges.
Ogolnie to dawaj znac jak to tam sie skonczy bo sam jestem ciekaw, ale raczej sie nie nastawiaj optymistycznie.
wciągając koks (schizy, ostre oranie układu krwionośnego co skutkuje obniżeniem długości życia o conajmniej 30 lat, zawał możemy dostać praktycznie w każdej chwili i przy każdej kresce, osoby z wadami serca prawdopodobnie po pierwszej sesji z kokainą mogą nieodwracalnie uszkodzić sobie serce a w konsekwencji mózg bo jak wiadomo serce pompuje krew również do mózgu)
alkohol (agresja, szkody bardziej społeczne na początku z biegiem czasu również schizy przy ciągach grubych poważne dla zdrowia delirki i tym podobne atrakcje, alkohol w gratisie jako jedyny narkotyk ryje nam przewód pokarmowy, więc rozpierdala również żołądek i jelita, nie wspominając o trzustce i wątrobie)
Można tak wymieniać i wymieniać, w kążdym razie Drag to Drag, zgadzam się że to brzydkie określenie ale ćpun nie jest ładniejszym. Ludzie zanim zrozumieją, że wszyscy są ćpunami i na weselach chlają alkogol kurwa tak że im się mordy robią aż bordowe od skoków ciśniem minie jeszcze sporo czasu, ja jestem młody ale wątpie abym tego doczekał, potrzebna by była wygrana partii typu Konfederacja a na to szanse zerowe.
Ale dostalem zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, to i skuterem 50 pojemnosc tez nie pojezdzilem.
To juz musialbys z adwokatem walczyc, zeby chociaz jakims bzykiem skuterem slabym mogl wsiadac bo naprzyklad nie masz jak dojezdzac do pracy, a ktos jest na utrzymaniu, to daloby sie pewnie wywalczyc. Dla pijusow tez jest opcja alkoblokada w aucie, ze nie ruszysz jak nie dmuchniesz, ale dla jaraczy to odpada.
Pozostaje ci rower, ale teraz na zime to chujnia, ale powiem ci ze wesolo sie wracalo z roboty 6 km rowerem lepiej jak autem, oczywiscie jak temperatura byla wiecej jak piec stopni na plus i nie padalo.
Reszta dni to zapitalalem autobusem a to juz w miescinie pod wawa nie bylo lekkie konczylem o 21, a po 22 bylem w domu 6 km, a rowerkiem to 15 min.
Sluchaj ziomek nie porównuj trawki do twardych dragow i alkoholu co alkohol najgorsza kurwa jest w tym wszystkim.
Ci co mają problemy z głową owszem trawa popsuje dekiel bardziej ale jak ktoś ma poukładane w głowie i wie co i kiedy może a co nie powinien to mu taki jeden buszek w tyg nie zryje bani znam parę osób co się ogarnęło od alkoholizmu i narkomanstwa a co pomogło właśnie mj wyciągla ich z tych nałogów i wiarę wcześnie ogarneli swoje życie prywatne. Po mj nikt Bogiem się nie czuje raczej po alkoholu i innych dziadostwach.
15 października 2022Weedman1780 pisze: Dostałem wezwanie na policję dziwne bo już prokuratura ma sprawę moja może chcą wiedzieć z kad miałem nie wiem co myślicie o tym
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
